СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Розробка сайтів - одна з основних послуг, які ми пропонуємо. Web-production це не тільки механічна робота, а й повноцінне творчість. Наші фахівці запропонують і втілять в життя креативні і технічно оптимальні варіанти дизайну. Так само при створенні веб-продукту ми враховуємо всі технічні нюанси, а саме: аналітика і прогноз, маркетингова стратегія і бізнес-завдання, а так само стратегія, за якою розвиватиметься ваш сайт. З нашого боку ми можемо запропонувати вам створення повноцінного сайту (Landing page, корпоративний сайт або інтернет-магазин) або ж сайт-візитку і промо-сайт. Незалежно від наданого бюджету ми зробимо якісний продукт, який буде не тільки відповідати останнім вимогам дизайну, а й технічно якісним і зручним у використанні. Завдяки аналізу ринку і ресурсів конкурентів ми робимо практичний сайт або інший веб-продукт, який буде приносити вам прибуток.

Ми беремо різні проекти, незалежно доопрацьовані вони чи ні. Але в його спробі, ми можемо розробити проект «з нуля»: починаючи від дослідження ринку, збираючи основні відомості про ваш бізнес та ваші конкуренти. Так само ми занурюємось у ваш бізнес, що гарантує створення оптимальних рішень саме для вас. Після детального вивчення та аналізу ми перейдемо до розробки дизайну та асоціативного ряду для вашого проекту. Ми пропонуємо своє бачення вашого продукту. Завдяки створенню фірмового стилю компанії, ми змогли розробити відповідний дизайн веб-сайту.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.