Що таке брендбук?

Замовити брендбук

«Макаренко дизайн студія» допоможе розібратися, що таке брендбук, навіщо його замовляють і максимально зручно використовують. Наша компанія спеціалізується на розробці всілякого дизайнерського оформлення від логотипів і фірмового стилю, до гайдлайни, брендбуків і брендування для продукції або техніки.

 

Зміст:

 

· Що таке брендбук?

· Навіщо він потрібен?

· Які знання необхідні для розробки брендбуку?

· З чого складається?

· Дизайн.

· Хто користується брендбук?

· Як використовувати?

 

Що таке брендбук?

Це документ організації, який необхідний для роботи, описує ряд питань по основній діяльності: концепція, атрибути, цілі компанії.

 

Брендбук індивідуальні. В одному більше дизайну, в іншому - ділової інформації. Замовляючи брендбук, необхідно визначитися з докладним інформаційним змістом, питаннями і правилами, які будуть позначені в якості керівництва по взаємодії компанії з клієнтами, розвитку бізнесу в цілому.

 

Навіщо він потрібен?

Для побудови бренду.

Будь-який фахівець, вирішуючи різні виробничі питання, реалізує поставлену задачу по-своєму. Такий підхід є негативним. Використання різних дизайнерських напрямів, методик щодо взаємодії між людьми, організація не збудує потужний бренд, не притягне додаткових клієнтів.

 

Правильно складений брендбук, допомагає заощадити час.

Використовувати конкретний стиль особливо необхідно для нових співробітників. Знаючи правила, новачки краще визначаться в бренд організації. Це заощадить час, немає необхідності пояснювати різні порушення, які можуть неминуче допускатися.

 

Які знання необхідні для розробки брендбуку?

Керівництво по використанню фірмового стилю розробляє команда з керівника, дизайнера. Обов'язок покладається на відділ з брендінгу.

Правила повинні відповідати конкретним поняттям, не допускаючи різних тлумачень. Обмежувати працівників вони не повинні, надаючи деяку свободу дій, позбавляючи від нудних рішень.

Працюючим в компанії необхідно знати про наявність брендбуку. Прийнятому на роботу, надається можливість вивчити документ.

 

З чого складається?

Документ включає правила, що відповідають напрямкам організації, цілям. У стандарті виділяються три розділи: бренд, фірмовий стиль, правила взаємодії. Керуючись усіма зазначеними стандартами, вдається домогтися максимального стандартизованого рішення.

 

Дизайн

Щоб розробити брендбук, потрібна допомога професіонала. Перш за все, необхідний дизайнер, з яким узгоджуються варіанти майбутньої роботи. Приклади можна подивитися в інтернеті або портфоліо, виділити найбільш вдалі, привабливі варіанти для відображення суті бренду.

 

Хто користується брендбук?

Призначені для внутрішнього користування. Великі організації поширюють і надають їх своїм партнерам. Це дозволяє будувати повноцінний франчайзинг, або ж мережу власних закладів або організацій. Без хорошого стандарту неможливо побудувати повноцінний франчайзинг.

 

Як використовувати?

Після розробки правил, треба їх виконувати. Для початку, досить ознайомити своїх співробітників з вашим фірмовим стилем. Призначити людини, який буде стежити за тим, як вони виконуються.

Після застосування правил, можуть виникнути складності. Потрібно це з'ясувати. Можливо, в колективі знайдуться люди, які запропонують корективи в документ.

Фірмовий стиль повинен відповідати поточної ситуації в бізнесі, тому оновлюйте брендбук приблизно один раз на рік і спостерігайте за мінливими тенденціями.

 

Якщо ви хочете замовити якісний брендбук під ключ - зверніться в дизайн студію Макаренко, і ми зробимо найкраще рішення для вас.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.