ВОПРОС-ОТВЕТ

Ответы на часто задаваемые вопросы:

Розробка сайту включає в себе безліч складових, які формують ціну продукту. Для початку потрібно розібратися який сайт вам потрібен - Лендінг, сайт-каталог, сайт-візитка, сайт на WordPress, корпоративний сайт, звичайний інтернет магазин або на OpenCart. Всі ці типи відрізняються як з точки зору розробки, так і за ціною. Потрібно розуміти, що вартість сайту залежить від кількості задіяних людей і обсягу роботи. Рівні фахівців, які будуть працювати над проектом, так само будуть враховуватися при складанні чека. Спочатку потрібно визначитися з оплатою домена. На хостингу буде зберігається ваш сайт, за це потрібно вносити щорічно абонплату, яка буде варіюватися в залежності від вашого ресурсоємності сайту. Так само потрібен домен, тобто ім'я вашого ресурсу, який буде посилатися на хостіга, де зберігається сайт. Тут так само передбачена абонплата, яка буде залежати від доменного імені.

 

 

 

 

 

Після цих етапів можна приступити до планування структури. Тут фахівці складають семантичне ядро ​​і карту релевантності. Далі вже йде опрацювання структури вашого сайту. Важливо що б цим займалися фахівці, так як є ризик створити вузьке семантичне ядро, яке обмежить ваш трафік. Після цього йде настройка движка. У цей комплекс входить SEO, установка модулів і тем. Після складання технічних завдань можна перейти до розробки унікального дизайну. Вартість дизайну буде залежати не тільки від рівня фахівця, який буде працювати над вашим проектом, але і від складності інтерфейсу і самого оформлення. Дизайн розробляється в кілька етапів: проектування, промальовування дизайну і кінцеве твердження з клієнтом. На етапі проектування вибудовується структура, опрацьовується функціонал і складається прототипирование, щоб побачити запропонований всі переходи по сторінках. Далі йде промальовування дизайну. Все артборди наповнюються графікою, що б додати вашому сайту родзинку. На останньому етапі - затвердження, можна внести поправки і обговорити готовий макет, який піде на верстку. На етапі верстки створюються інтерактивні сторінки. Вартість цієї послуги буде залежати від декількох факторів: грамотної верстки, створення адаптивності і обсягу (кількість сторінок і складність їх реалізації). Далі робота переходить до програмістам і тестувальникам. Ціна так само буде залежати від складності реалізації і обсягу роботи. У вартість можуть входити додаткові вимоги від клієнта. Наприклад, настройка платіжної системи, додавання калькуляторів вартості або використання складної графіки у вигляді 3D-анімації. Розробка сайту - це довгий і дорогий проект, але якщо ви звертаєтеся до професіоналів, то над вашим замовленням будуть працювати висококваліфіковані фахівці, так само робота буде просуватися оперативніше, в той же час ви можете оформити договір, який гарантує безпеку і результативність проекту.

Кожен замовник зіштовхується з вибором - розробити сайт з нуля або використовувати CMS шаблони. Все залежить від того, що у вас в пріоритеті: зробити все за низькою вартістю і швидко або зробити продукт безпечним з функціональними можливостями. Що б розібратися з цим питанням потрібно зважити всі переваги і недоліки обох варіантів. Позитивними сторонами CMS є те, що можна створити сайт з мінімальними витратами. Для цього існують вже розроблені конструктори і плагіни, які допоможуть підключити функціонал. Так само, якщо пізніше були виявлені проблеми, то можна з цим звернутися до недорогого фахівця, який за малі гроші тимчасово усуне неполадку. З недоліків цієї системи можна виділити те, що пошукачі не пропускають сайти з безкоштовним CMS на місця SERP. Крім цього, якщо трапляються неполадки, то фахівцеві набагато складніше розібратися в механізмі роботи і кодах, які складаються з безліч шаблонів. З цією роботою може впоратися тільки висококваліфікований фахівець, який зможе якісно вирішити цю задачу. Але все одно такий ресурс залишається незахищеним і його легко зламати. Бо якщо зламується сайт певної версії CMS, то автоматично зламуються всі інші роботи цієї веб студії. Важливим недоліком є ​​і те, що встановлюючи плагіни, можна завантажити невірний і неробочий. Потім встановити причину поломки буде складно. Так чи інакше, при наповненні сайту інформацією, він може почати тупити і погано прогружаются матеріал. В такому випадку, власник буде змушений задуматися про створення нової платформи, яка буде більш оптимальна і безпечна.

 

 

 

 

Сайти розроблені з нуля відрізняються своєю надійністю, швидкістю, якісної видачею інформації. Цей варіант підходить для просування серйозних проектів. Так як розробка такого сайту вимагає професійного підходу. Отже, такий сайт буде дуже складно зламати. Так само сайт з нуля легко скорегувати, якщо спочатку була збудована правильна архітектура. Це допоможе завжди швидко покращити позиції в пошуковій системі. Такий сайт піддається постійному розвитку, так як функціонально він нічим не обмежений. Дизайн, структура і функції будуть розроблені виходячи з ваших запитів і вимогам типу проекту. Все продумується до дрібниць, щоб користувач легко орієнтувався в ресурсі. Сам дизайн буде задовольняти ваші побажання. Всі нюанси можна буде виправити або замінити, так як це, на відміну від шаблонних рішень, буде просто і швидко. Дизайн розроблений професіоналом задає тон проекту, а також покращує сприйняття вашої компанії. Сайт з нуля розробляється з урахуванням подальшого просування. Його структура підлаштовується під SEO-вимоги. Тому після запуску, ваш сайт буде виводиться на перші позиції в пошуковій системі. З недоліків сайту з нуля можна виділити те, що при його створенні потрібні ґрунтовні знання мов програмування. Так само важливо знати, що створення такого сайту вимагає часу і вкладень в якість. Але ці всі витрати будуть виправдані, так як ви отримаєте робочий сайт з хорошою видачею в пошуковій системі, ваші дані будуть захищені, і ви не втратите на цьому грошей.

Для будь-якої компанії потрібна айдентика, тобто зовнішній образ вашого бізнесу. Тому замовники спочатку замовляють розробку логотипу. Але після його створення завжди стоїть питання: чи варто на цьому зупиниться або потрібно сформувати фірмовий стиль компанії? Логотип не може замінити всі складові фірмового стилю, адже фірмовий стиль - це образ компанії, якій формує імідж компанії. Розробка фірмового стилю включає створення графічних елементів, які будуть відображати вашу політику компанії, а також в подальшому асоціації з вашим бізнесом. Фірмовий стиль використовується на різної продукції: візитки, презентації, бланки, блокноти, візитки, сувенірна продукція та елементи інтер'єру. Корпоративний стиль допомагає створити імідж компанії і виділити її серед конкурентів. Крім цього, його застосування підвищує рівень довіри серед клієнтів і робить вашу компанію впізнавану. Часто буває, що давно існуючі компанії не хочуть займатися розробкою фірмового стилю, а задовольняються лише наявністю логотипу. Такі фірми викликають недовіри у існуючих і потенційних клієнтів. Це пов'язано з тим, що порушується сприйняття бренду. Адже кожен документ, бланк, візитка або інший продукт компанії викликають недовіри у існуючих і потенційних клієнтів. Це пов'язано з тим, що порушується сприйняття бренду. Адже кожен документ, бланк, візитка або інший продукт компанії буде в різних стилях і без сполучних елементів. Тому про серйозний співпраці з іншими компаніями і потоку нових клієнтів не може йти мови. Адже такі компанії нічим не запам'ятовуються і не вражають клієнта, тому часто клієнти до них не повертаються. Що б уникнути таких помилок бажано скористатися можливістю і замовити логотип і фірмовий стиль.

 

 

 

Фірмовий стиль може використовуватися на будь-яких продуктах, в залежності від вашої сфери діяльності. Це може бути дизайн ваших продуктів виробництва, додаткові упаковки, бланки або візитки, шаблони для соціальних мереж або банери для реклами, одяг ваших співробітників, подарункова продукція (чашки, календарі), оформлення інтер'єру офісу. Фірмовий стиль складається з декількох елементів: товарний знак (якщо ви займаєтеся виробництвом продукції), слоган фірми, фірмовий блок, підбір або розробка шрифтів і колірної гами. Так само в ході роботи можна додати нові складові, в залежності від ваших вимог і специфіки компанії. Що б зрозуміти цінність цих компонентів, потрібно розібратися в їх призначенні. Товарний знак формує всі інші елементи фірмового стилі, будучи центром всієї композиції. За його типу можна зрозуміти те, чим компанія займається і які послуги надає. Є кілька видів товарного знака: словесний, образотворчий, об'ємний, звуковий і комбінований. Так само плюсом буде, якщо у компанії буде слоган. Так як він стане основою для рекламної компанії. Фірмовий блок складається з логотипу та емблеми.Він використовується для всієї атрибутики компанії. Колірна палітра так само важлива для спроможності вашого бізнесу. Адже вибрані кольори не тільки будуть асоціюватися з вашим брендом, але і підсвідомо впливати на емоції ваших клієнтів. Розробка фірмового шрифту також буде візитною карткою вашого бізнесу. Адже не кожен шрифт підійде для вашої компанії. Крім цього, можна розробити додатковий елемент фірмового стилю. Це може бути певний стиль верстки, корпоративний герой або додаткова емблема. Всі ці елементи формують єдиний стиль.

 

Що б розробити додаток відразу для двох операційних систем потрібні ресурси і час. Якщо ви хочете поки зупиниться на одній, то вам доведеться вибирати між iOS і Android. Перш ніж зробити вибір, потрібно врахувати багато чинників. Перший - це демографічні особливості. За даними статистики на перше місце виходить система Android. У країнах СНД більш 80% користувач віддають перевагу саме її. На другому місці за популярністю стоїть iOS, з показниками більше 15%. Не дивлячись на таку різницю, ця система приносить розробникам подвійно більше прибутку, ніж система Android. Це пов'язано з тим, що користувачі продуктів Apple більш платоспроможні. Але з іншого боку, додатки на Android можуть охопити більше аудиторії і теж вийти на високий прибуток. За даними статистики можна чітко побачити, що операційною системою Apple користуються більш розвинені країни (США, європейські держави), в той час, як Android переважає в країнах СНД і Китаї. Операційна система Android використовується на безлічі девайсів: Samsung, HTC, Sony, Lenovo, Huawei. У той час як iOS працює тільки на пристроях фірми Apple. Ця система, на відміну від Android, централізована, тому розробникам простіше з нею працювати. Що стосується монетизації цих операційних систем слід зазначити, що якщо ваше додаток розробляється не для бізнесу, то для системи Android краще продумати систему монетизації на рекламі всередині програми або ж з підпискою по символічною ціною. Для системи iOS можна сміливо робити ваше додаток платним. Так як власники девайсів від Apple готові платити за якісний продукт.

 

 

 

 

Наступним важливим питанням буде вартість і швидкість публікації. Це залежить від того, де буде розміщено ваше додаток - в Google Play або в App Store. Якщо ви вибрали
Google Play, то вам потрібно створити свій аккаунт і виплатити внесок. Після цього можна сміливо викладати додаток і якщо воно не конфліктує з правилами платформи, то він
буде доступний для скачування. Якщо ж ви вибрали App Store, вам так само потрібно зареєструватися та виплатити внесок, який буде стягуватися щороку. Швидкість публікації
буде трохи довше, ніж на Google Play. У будь-якому випадку вибір стоїть за вами. Потрібно лише проаналізувати вашу потенційну аудиторію і вирішити для себе яка система вам
більше підходить.

 

Створення любого веб-сайту або додатків не може перейти без інтерфейсу та інтерфейсу. Це той костяк, який забезпечує правильне функціонування вашого ресурсу. Front-end - це обозреваема структура сайту, яка робить інтерфейс інтерактивним. Що є, це те, що ви бачите користувача, коли приходить на ваш ресурс. Спеціалісти цієї галузі спілкуються з усією командою, яка займається проектом, що завдяки видимій частині веб-сайту або додаткам стала зручною з точки зору користувача. Ознайомтесь із роботою спеціаліста, можна зайти на будь-який веб-сайт і за допомогою кнопки мишки натиснути і вибрати «Переглянути сторінки зі сторінками», після цього дії з’являться коди, це і буде працювати Front-end. Коду описують все, що можна дізнатися на вибранному сайті, прочитавши від квіткової палітри та закінчуючи мелкими графічними елементами. Якщо углубиться в суть роботи, щоб можна було видати три мови, якими користується фахівець: 1. HTML - це мова планування різних документів (завдяки йому формуються заголовки, доступ і тд.); 2. CSS - мова для пояснення документації (він задає параметри кольору, шрифти та співвідношення блоків); 3. JavaScript - мова інтерактивності (він відображає всі елементи на веб-сторінках і робить інтерфейс інтерактивним, помилку цього він дає можливість завантажити дані).

 

 

 

Back-end - це програмна частина сервісу, яка надає можливість реалізувати логіку сайту або додатки. Спеціалісти, що об'єднують користувачів та сервера. Щоб є, завдання спеціаліста видати вам відповідь на ваш запрос. Бек-енд розробник використовує улюблені доступні мови, але це означає PHP, Java, Python та Ruby. Обязанности спеціаліста можуть змінюватися, залежно від ваших запрошень та завдань. Підводячи ітог, можна відзначити, що задній і зовнішній - це архітектура програмного забезпечення. Без цих етапів неможливо створити сайт або додаток. Спеціалісти повинні не лише керувати мовами програмування, але не продумувати логіку, функціонал, а також приймати оригінальні рішення, які підходять саме для вашого проекту. Тому важливо обращатися до професіоналів, щоб результат роботи вам приємно був індивідуальним.

Тестування сайту необхідно для виявлення багів, а також перевірки його адаптивності. На це є безліч причин, але можна виділити основні п'ять: якщо на сайті або додатку є баги, то це в першу чергу буде викликати дискомфорт і недовіри у користувача; так само регулярно потрібно перевіряти ресурс на безпеку, так як користувачі зможуть без вашого відома отримати доступ до важливих сторінок; при несправності, сайт може функціонувати належним чином і через це знижується конверсія; довге завантаження сторінки може впливати на продуктивність, так як люди не люблять довго чекати; зайвий і незрозумілий функціонал так само впливає на завантаження сторінки, що так само знижує рівень довіри у відвідувача. Тому дуже важливо час від часу замовляти послугу QA Тестування. Особливо, якщо ви оновили дизайн або змінили хостинг. Фахівці в цій галузі, радять звернути увагу, якщо ваш ресурс не тестувався більше двох років. Сам аналіз проходить в кілька етапів. Спершу ми з'ясовуємо запити замовника і обговорюємо деталі. Після цього наші тестувальники отримують ТЗ і приступають до роботи. Для більш якісної і швидкої роботи у нас існує спеціальний алгоритм дій, завдяки якому ми ефективно використовуємо час. Час, витрачений на тестування, вираховується виходячи з обсягу роботи, а також кількості застосованих правок.

 

 

 

 

Робота проводиться в кілька етапів. Перший - це кросбраузерності тестування. Це потрібно для того, щоб побачити, як ваш сайт буде відображатися на різних пристроях і на скільки коректно воно буде. Наші QA тестувальники оцінять якість відображення в різних браузерах, а також на різних дівайсами: планшет, ноутбук, телефон. Крім цього оцінюється дизайн сайту і верстка. Другим етапом буде функціональне тестування. Цей етап буде особливо важливим, якщо ви зіткнулися з некоректною роботою сторінки або інших файлів. Так як цей баг впливає на продуктивність сайту, лояльність відвідувачів і в результаті - втрати прибутку. Якщо тестується додаток - то ми обов'язково визначаємо його функціональність. Це може бути або соціальна мережа, сфера освіти, або банкінг. Потім фахівці вивчають цільову аудиторію, а також канал поширення додатки (Google Play, App Store або роздача безпосередньо). Таким чином йде аналіз та перевірка виконання заданих функцій програми. Наступний етап - тестування безпеки. Цей етап забезпечує безпеку важливих сторінок і даних, а також безпеку адмінки. Після цього, проводиться навантажувальний тест сайту. На цьому етапі фахівці
визначають продуктивність вашого ресурсу при заданому параметрі використання. Якщо говорити простіше, то перевіряється продуктивність завантаження ресурсу,
якщо на ньому присутні одночасно 20 користувачів, в залежності від розмірів проекту і його параметрів. После ретельної перевірки, наш замовник отримує повний звіт про роботу і список виявлених багів. Ця послуга забезпечить вам безпечне ведення бізнесу.
Бо якщо на вашому сайті або додатку є платіжна система, то обов'язково потрібно регулярно перевіряти її працездатність. Бо в разі несправності, гроші будуть перерахуються не вам, а на випадковий банківський рахунок .Крім цього регулярна перевірка заощадить вам грошей, так як баги можуть виявлятися поступово і швидко усунені, ніж якщо вони будуть накопичуватися і впливати інші функції вашої платформи. Ще одним важливим моментом є підтримка репутації. Якщо ваш продукт не був протестований повністю, то вже на початковому етапі роботи будуть виникати баги, які відлякають користувачів. Отже, відновити їхню довіру буде вкрай важко. Тому дуже важливо звертатися не тільки вчасно за послугою, а й до професіоналів, які володіють великим багажем теоретичних знань і досвідом на практиці.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.