Створення дизайну упаковки

Замовити дизайн упаковки

Насиченість ринку всілякими товарами, ставить перед виробниками ряд завдань. Вірне рішення приносить прибуток і стабільність, робить конкурентоспроможними на ринку збуту. Сучасні виробники стежать не тільки за якістю продукції, що випускається, але і за її зовнішньою упаковкою. Людину зустрічають по одягу, а товар по упаковці саме тому вона грає дійсно важливу роль. Сьогодні вона визнана не тільки відповідати своєму прямому призначенню, охороняти продукт від втрати закладених характеристик, але і вигідно виглядати на тлі іншого рішення, бути найбільш помітною і презентабельною по виду.

 

Навіщо потрібен дизайн упаковки?

За статистикою більше 60% покупок робляться спонтанно, грунтуючись на візуальні переваги, ось чому якісний дизайн упаковки буде запорукою гарного прибутку. Що стосується запланованих покупок, тут також перевага віддається красивому дизайну, зрозумілому опису і поєднанню колірних оформлень.

Сучасні покупці не можуть навіть уявити собі всесвітньо відомі бренди без їх фірмової упаковки. Маркетингові дослідження довели, що гарний дизайн упаковки має прямий вплив на покупця, зацікавлює його і спонукає на покупку. Чим красивіше дизайн, тим більше покупців зверне на нього увагу. «Макаренко дизайн студія» на високому професійному рівні виконає весь перелік робіт по дизайну упаковки. Для більш гармонійного поєднання, можна замовити спільно: фірмовий стиль, логотип, неймінг, дизайн, редизайн етикетки.

 

Процес створення дизайнерської упаковки

Розробка, процес складний, трудомісткий, включає в себе вирішення низки завдань:

· Вивчається, аналізується ринок на предмет конкурентного товару, враховується попит споживача, фіксуються нюанси запитів покупця, у міру потреби в повному SWOT - аналізі, еталонне тестування. Після повного вивчення та аналізу, проводиться зіставлення і оцінка;

· Виробляється дизайн-концепція, на цьому етапі художники роблять допоміжні зображення (референс), в процесі обговорюються можливі варіанти частин і всього зображення в цілому;

· Розробляються варіанти замовлення, його унікальність;

· Створюється концепт (інноваційна ідея) упаковки;

· Формується графічна модель текстів - інфографіка (спосіб подачі складних інформаційних даних, у зрозумілій для покупця формі);

· Робиться оригінальний макет;

· Розробляється технологічний процес друку.

 

Ціна або вартість дизайну упаковки

«Макаренко дизайн студія» формує ціни на надані послуги, спираючись на маркетингові запити замовника, тобто враховується: яку частку ринку планується охопити; яка площа поверхні упаковки; на який ринок буде запропоновано товар; наявність і кількість конкурентів (чим їх більше, тим більший обсяг робіт потрібно буде виконати, а саме розробка дизайну глибша і зробити пропозицію - унікальним, важче).

На вартість впливає вживані матеріали і наявність великого обсягу тексту, призводить до збільшення годин трудомісткості на інфографіку. Маркетологами виявлена ​​закономірність, професійно продумана подача інформаційних даних, ємко, зрозуміло, істотно впливає на купівельний попит, в позитивну сторону.

 

Створення дизайну упаковки від студії Макаренко

«Макаренко дизайн студія» займається дизайном упаковки та надає весь перелік дизайнерських послуг, для різноманітного переліку продукції, з урахуванням специфіки товару, враховуючи всі нюанси, роблячи акцент на властивості і вигляді рішення.

Застосування особистих дизайнерських фішок і секретів, дозволяє розробити гармонійний дизайн упаковки. В результаті співпраці, дизайн-студія представить упаковку, яка виконає своє призначення - буде просувати продукт і збільшувати споживчий попит.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.