Замовити послуги копірайтера

Замовити послуги копірайтера!

 

Копірайтер - це людина, яка займається створенням самого різного текстового контенту. У сучасних реаліях без тексту не може обійтися жоден інтернет ресурс. І навіть ви зараз читаєте цей текст, який був написаний копірайтером.

 

Який текст можна замовити у копірайтера?

Копірайтери, які працюють у веб студії Макаренко, здатні створити контент для самих різних цілей.

 

· Сайти - від односторінкових landing і візиток, до повноцінних інтернет-магазинів з унікальними картками товарів.

 

· Наповнення для каталогів, прайсів, флаєрів і іншої поліграфії.

 

· Оголошення для таргетированной, контекстної і інших видів реклами.

 

· Пости і оголошення для соціальних мереж.

 

· Інші види - якщо вам потрібен текст для будь-яких інших цілей, напишіть нам і ми знайдемо копірайтера, який найкраще впорається з поставленим завданням.

 

Замовити текст для Лендінзі?

 

Замовляючи текст для landing page або сайту-візитки у копірайтерів Makarenko web studio ви отримаєте якісний, структурований контент, який буде залучати клієнтів і змушувати їх залишити свій номер або ж оформити замовлення.

 

Замовити текст для сайту інтернет-магазину

 

Запуск великого сайту - це дуже складне завдання, як з точки зору контенту, так і веб-розробки та дизайну. У нас ви можете замовити готове рішення під ключ, або ж скористатися виключно послугами копірайтера. В результаті ви отримаєте якісний текст, оптимізований під SEO, LSI.

 

Він стане прекрасною основою для подальшого seo-просування, так як має наступні якості:

 

1. Він оптимально оптимізований під ключові слова.

 

2. Чи відповідає ІНТЕНТ, або намірам користувача, а значить обов'язково буде йому корисний.

 

3. Несе користь для людини, а значить змушує користувача провести більше часу на сайті, що істотно поліпшить призначені для користувача фактори.

 

Замовити текст для поліграфії

 

Буклет, брошура, презентація або каталог для всіх цього ми можемо зробити якісне наповнення під ключ, від опрацювання концепції до наповнення смислових розділів і блоків.

 

Замовити текст для соціальних мереж

 

Пости для всіх соціальних мереж, будь-яких тематик і напрямків: розважальні, пізнавальні, публікації для залучення або на розкриття особливостей продукту - в загальному зробимо все можливе, щоб аудиторії сторінки було цікаво і весело!

 

Замовити текст для реклами

 

Замовити якісні рекламні оголошення з урахуванням всіх тонкощів і застосування найсучасніших і робочих технік! Оголошення для рекламних компаній в соціальних мережах або ж для контекстної реклами Google або Яндекс.

 

5 причин замовляти послуги копірайтера в веб студії Макаренко

 

     1. Разносторонний підхід до написання

При створенні контенту враховуються безліч чинників від просто креативу, до SEO-оптимізації та аналізу всього контенту, що є в мережі на ту чи іншу тему.

 

     2. Контент для будь-яких цілей

У нас можна замовити тексти як для соціальних мереж або сайтів, так і для паперових видань або веб-презентацій.

 

    3. Досвідчені фахівці

Все копірайтери, що працюють в Makarenko web studio мають роки досвіду, при цьому деякі з них працюють в суміжних сферах маркетингу, що дозволяє краще розуміти який контент потрібно для тих чи інших цілей.

 

     4. Індивідуальні умови

Формат роботи затверджується з кожним замовником індивідуально, так як всі замовлення і вимоги унікальні: хтось хоче брати повну участь в створення контенту, а хтось навпаки бажає цілком і повністю довіритися професіоналу. Автор може написати: як по готовому технічним завданням, так і зовсім без нього, отримавши достатню кількість інформації з брифа.

 

  5. Робимо те, що не роблять інші

Якщо у вас унікальний проект і вам потрібен особливий текст, і ви не знаєте де його можна замовити або купити - зверніться до нас, і ми виконаємо індивідуальний проект для вас!

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.