Комплексне просування бізнесу

Замовити комплексне просування бізнесу в інтернеті

Замовити комплексне просування сайту або бізнесу в інтернеті - це рішення до якого приходять багато компаній. Індустрія розвивається таким чином, що на даний момент більшість компаній з середнього і малого бізнесу активно починають піклуватися про те, щоб мати власний сайт, який буде просуватися в інтернеті.

 

Комплексний Інтернет-маркетинг послуги

Комплексний інтернет-маркетинг включає в себе ціле безліч категорій і напрямків послуг. Незважаючи на те, що Макаренко веб студія надає повний спектр можливих послуг, для кожного клієнта ми надаємо можливість підібрати оптимальний набір.

 

· Розробка сайту та додатки

 

· SEO-просування, контекстна і таргетована реклама

 

· Ведення соціальних мереж

 

· Логотип, фірмовий стиль, брендбук

 

І багато інших послуг, які ми можемо зробити на індивідуальних умовах.

 

Розробка сайтів та додатків

Сайт є основою будь-якого бізнесу в інтернеті, без нього дуже складно серйозно і голосно заявити про себе. При цьому без хорошого інтернет-ресурсу з індивідуальним дизайном, якісним текстовим наповненням ви втратите великий відсоток потенційних клієнтів. Багато компаній також бажають паралельно запускати додатки, програмне забезпечення для будь-яких платформ і цілей ми також можемо розробити.

 

Дизайн і фірмовий стиль

Розробку дизайну фірмового стилю і логотипу замовляють всі компанії на певній стадії розвитку. Наявність єдиної стилістики у всіх елементах бренду від сайту до поліграфії, і брендованих автомобілів створює образ компанії, надає статусу, впізнаваності, а також підвищує позиції в ніші.

 

Просування в соціальних мережах

SMM - це важливий інструмент інтернет-маркетингу, який з кожним днем ​​стає все популярнішим. Зараз всі компанії від малого до великого бізнесу мають власні сторінки в соціальних мережах, так як з їх допомогою можна рекламувати бренд, розширювати аудиторію потенційних клієнтів, знайомити людей з новинками і навіть продавати продукт. Макаренко веб студія надає послуги з ведення соц мереж, ми будемо радувати ваших передплатників якісним контентом, від самого тілом поста до графічного або відео оформлення!

 

Комплексний інтернет-маркетинг для вашого сайту

Ми дозволимо вам отримати клієнтів з усіх доступних каналів безкоштовних, таких як SEO та платних - таргетированной і контекстної реклами. Таким чином ви зможете охопити максимально повну аудиторію потенційних клієнтів у всіх сферах інтернет-маркетингу. Такий підхід є максимально ефективним, так як в той час поки безкоштовні канали будуть набирати свої позиції і підвищувати авторитетність, платні вже будуть стабільно залучати клієнтів. Через певний час безкоштовні канали будуть приносити вам якісних лідів, без витрачання бюджету на рекламу.

 

Чому краще замовити комплексне просування сайту?

Це зручно

Замовити всі в одному місці - це як мінімум простіше ніж шукати багато компаній, і кожну з них вводити в курс справи. А так ваш проект візьме окрема команда фахівців з «Макаренко дизайн студія», яка буде повністю розбиратися в вашому бізнесі і продукті, знати всіх конкурентів, а також поглиблено вивчати інші аспекти діяльності вашого бренду.

вигідно

При оплаті послуг команди на півроку вперед ви отримаєте приємну знижку, а також гарантію того, що фахівці побудують і реалізують кращу стратегію комплексного просування бізнесу.

 

Відповідальність за результат

Довіряючи комплексне просування в інтернеті одній команді, ви будете на 100% впевнені в тому, що ніхто не буде перекладати відповідальність. Нерідко зустрічаються такі ситуації, коли на комплексне просування бізнесу беруть кілька компаній, деякі з них демонструють погані результати, і коли їх запитують, чим викликане падіння - вони кажуть, що все це пов'язано з неякісною діяльністю інших. Якщо комплексним просуванням займається «Макаренко студія дизайну» ви можете бути на 100% впевненими в тому, що ви отримаєте позитивний результат, шляхом якісного надання маркетингових послуг у всіх сферах.

 

Тільки при комплексному підході досягається максимальна ефективність просування - замовте послугу просування бізнесу в інтернет прямо зараз!

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.