Коли потрібно замовити ребрендинг?

Замовити ребрендинг

 

Ребрендинг є дуже важливою процедурою, яка деколи потрібно багатьом компаніям. На своєму початковому етапі розвитку бренд часто не приділяє належної уваги фірмовому стилю і інших особливостей, саме тому при виході на новий етап становлення потрібно створити абсолютно нове дизайнерське оформлення.

 

Які проблеми може вирішити ребрендинг?

Дана процедура може покрити одночасно кілька важливих проблем, серед яких:

 

· Актуалізація фірмового стилю.

 

· Підвищення привабливості та інтересу в особі цільової аудиторії клієнтів.

 

· Додавання нових смислів в уже існуючу айдентику.

 

· Збереження всіх головних рішень, які вже відклалися в голові ЦА, і асоціюються саме з діяльністю даної фірми.

 

Кому і коли потрібно замовити ребрендинг?

 

Незважаючи на те, що така послуга, як ребрендинг відкриває ціле море нових можливостей, не варто зловживати нею, і вдаватися в тих випадках, коли вона не є необхідністю. Необхідно чітко розуміти, що ребрендинг - вирішення проблеми, але не якщо у вашого бренду і так все добре, процедура може дати зворотний ефект.

 

Ребрендинг безумовно потрібен в наступних ситуаціях:

 

· Старіння бренду - згадайте, як логотипи і інші складові айдентики світових корпорацій виглядали десять років тому, і порівняйте з тим, що ми маємо зараз. Будь-який, навіть самий популярний і великий бренд може приїсться або застаріти, саме тому потрібно проводити ребрендинг.

 

· Сильні конкуренти - одним із способів відволікання уваги від сильного новачка на ринку є оновлення дизайну своєї компанії, для додання свіжості.

 

· Зміна завдань компанії - в залежності від цілей і стратегії на майбутній рік, компанії може знадобитися оновлення зовнішнього вигляду.

 

· Зміна сфери діяльності - про важливість замовлення ребрендингу в такий говорити не доводиться, тому що якщо не внести зміни ви будете асоціюватися зі старим продуктом.

 

· Об'єднання корпорацій - дозволить не тільки заявити про себе як про новому гравцеві на ринку, але і відобразити в результаті злиття яких сил він з'явився. Ребрендинг в такій ситуації є першочерговою необхідністю, так як без нього у бренду не буде єдиного особи!

 

Залежно від ситуації ребрендинг може знадобиться як найбільшому світовому виробнику автомобілів, так і маленької компанії або ж приватному підприємцю. У підтвердженні цієї тези, можна привести приклад з BMW, дизайнери якої внесли незначні зміни в лого, в результаті чого їх обговорювали не один місяць, а до подібного роду ребрендингу приєдналися інші автоконцерни.

 

види ребрендингу

Залежно від об'єкта, можна сформувати довгий список видів ребрендингу, але давайте виділимо найосновніші, яким активно займається компанія Макаренко дизайн студія.

 

· Сайт - оновлення сайту, його дизайну та функціоналу, дуже корисна послуга, особливо якщо ваш бізнес працює здебільшого в мережі. З кожним роком з'являються нові тренди і технології, що дозволяють зробити ваш сайт (особа в інтернеті) ще краще і зручніше.

 

· Логотип - оновлення і поліпшення лого - це дуже непроста процедура, вдале виконання якої може істотно підвищити репутацію бренду і його продукції. Вносити певного роду зміни в логотип прийнято кожні кілька років, відповідно світовим трендам і популярним течіям.

 

· Комплексний ребрендинг всього фірмового стилю - включає в себе актуалізацію брендбуків, гайдлайни і інших дизайнерських продуктів корпорації.

 

Замовити якісний ребрендинг можна в нашій компанії, при цьому умови і ступінь оновлення дизайну обумовлюються індивідуально, щоб ви мали можливість отримати максимально якісне рішення, повністю відповідає вашим очікуванням.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.