Розробка сайту та лендінг

Замовити розробку веб-дизайну сайту

Веб-дизайном називають використання прийомів, які допомагають в проектуванні і супроводі інтернет-сторінок. Виникнення web-дизайну доводиться на 1993 рік, коли сайти стали підтримувати 16 основних кольорів, з'явилася можливість розміщення контенту і ілюстрацій. Після цього напрямок стало швидко розвиватися, використовуючи весь потенціал сучасних технологій.

 

Чому розробку дизайну потрібно довіряти професійним web-дизайнерам?

Розробка дизайну сайту є дуже складним процесом, так як фахівці повинні враховувати:

 

· Комфортність використання інтернет-ресурсу (юзабіліті);

 

· Цільову аудиторію відвідувачів;

 

· Пріоритети компанії-замовника;

 

· Архітектуру і структуру;

 

· Зручність використання дизайну сайту для мобільних пристроїв;

 

· І ціле безліч інших чинників.

 

Продумана розробка веб дизайн сайту призведе до того, що він буде:

 

· Зручний для користувачів;

 

· Підштовхувати людей до скоєння цільового дії;

 

· Відкладатися в голові у всіх побачили;

 

· Акцентувати увагу на особливостях компанії

 

· Сприяти тому, щоб вибирали саме вас серед всіх конкурентів.

 

Які існують види web-дизайну?

· Гнучкий веб-дизайн: всі елементи сайту «вкладені» в осередку невидимою таблички. Таку сторінку легко оновлювати, замінюючи вміст певних осередків. Розмір осередку підлаштовується під показники розширення екрану користувача;

 

· Текстовий веб-дизайн: простий дизайн, де відсутні картинки, а унікальність зображення досягається за допомогою шрифтів. Зараз такі сайти виглядають дуже скромно. Але у них є і безперечні переваги: ​​вони дешеві у виконанні, інформативні, швидко завантажуються з будь-якого мобільного носія;

 

· Поліграфічний веб-дизайн - застосовується в створенні рекламних, корпоративних веб-порталів. Піксельна графіка дозволяє наситити сторінку кольором. Такий дизайн викликає певний емоційний відгук у відвідувача, тому поліграфічні сайти часто використовуються в рекламних компаніях;

 

· Динамічний веб-дизайн - використовує рухливі форми для демонстрації певних сторінок або малюнків. Гармонійно вписані рухливі елементи привернуть відвідувача своєю оригінальністю.

 

· Інтерфейсний веб-дизайн - створений мінімізований код, зручну систему навігації. По суті, інтерфейсний дизайн створюється для максимальної зручності користувача.

 

Варто зазначити, що в ході еволюції індустрії деякі з перерахованих вище втратили свою актуальність.

 

Хто замовляє послуги веб-дизайну?

Веб-дизайн необхідний для будь-якого сайту, який ставить собі за мету привернення уваги відвідувача. Тому в будь-якому проекті зі створення нового інтернет-ресурсу бере участь веб-дизайнер. Він відповідає за те, щоб фінальне рішення виконувало свою основну задачу і відповідало всім вимогам, поставленим замовником.

 

Які завдання ставляться перед веб-дизайнером?

При створенні сайту нового інтернет-магазину або реконструкції веб-порталу, головне розуміти, чого саме домагається замовник. У списку пріоритетів може бути:

 

· Підвищення відвідуваності;

 

· Просування бренду;

 

· Поліпшення статистики продажів

 

або що-небудь інше

 

Робота команди творців інтернет-ресурсу починається з обговорення пріоритетів клієнта. На підставі цього веб-дизайнер починає роботу над проектом, пропонуючи кілька макетів сторінок. Після обговорення та узгодження проекту з замовником, в роботу включаються інші фахівці. При необхідності в міру виконання проекту дизайнер вносить правки, щоб зберегти оформлення сайту без шкоди для його функціональності. Дизайнер також бере участь в оновленні сайту, перебудові його структури під нові вимоги замовника.

 

Чому важливо замовляти якісний веб-дизайн?

Грамотне і унікальне оформлення веб-сторінки, заповнення її унікальною інформацією і регулярне оновлення гарантовано приверне на сайт потрібних відвідувачів.

 

Дизайн студія Макаренко зробить веб-дизайн для будь-якого інтернет-ресурсу:

 

· Сайт візитка

 

· Інтернет магазин

 

· Landing (Лендінгем)

 

· Портал

 

У компанії «Макаренко дизайн студія» працюють досвідчені майстри, які створили безліч успішних проектів. Спробуйте і ви створити власні сайт з оригінальним логотипом і дизайном, зробіть свій бізнес успішним і впізнаваним!

Рекомендовані статті

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.