Брендування автомобіля

Замовити брендування автомобіля

У всьому світі брендування автомобілів на сьогоднішній день залишається новим видом послуги. Зручність його полягає в мобільності поширення реклами.

Розробка брендування автомобілів

Для того, щоб «Макаренко дизайн студія» розробила рекламний макет, необхідно наступне.

 

· Технічне завдання, коректні розміри машини, фірмовий стиль клієнта.

 

· Ми розробимо кілька варіантів макетів, надамо їх замовнику, після вибору рекламний макет допрацьовуємо для готовності до друку.

 

· У процесі можуть проводиться доопрацювання і коригування

 

Варто відзначити, що якщо у вашій компанії немає фірмового стилю або ж логотипу, Макаренко дизайн студія з радістю розробить якісне рішення!

 

Види брендування автомобілів

Існує кілька видів нанесення розробленого фірмового стилю на транспортний засіб. Вибір залежить від маркетингового просування, його особливостей, час дії і доцільності вкладення коштів.

 

· Аплікація на плівці - найпростіший спосіб нанесення реклами на автомобіль. Зображення наноситься на звичайну плівку і наклеюється на борт. Це не дозволяє наносити складні малюнки. Підійде для логотипу та загальних відомостей про компанію.

 

· Повнокольоровий преса - це та ж плівка, але кращої якості. Дозволяє нанести колоритні зображення. Найпоширеніший вид нанесення макета фірмового стилю на авто, через високого рівня якості і ефективності.

 

· Найдорожчий і трудомісткий вид нанесення реклами - це фарбування. Використовується вкрай рідко, так як не всі люди готові так сильно змінювати свій транспорт.

 

Чи на всі автомобілі можна наносити розроблений макет фірмового стилю?

На законодавчому рівні, в різних країнах існують різні обмеження, найпоширеніші з них забороняють наносити брендові наклейки на авто:

 

· Спеціально призначені для реклами;

 

· Автомобілі зі спеціальною Кольорографічні забарвленням (машини оперативних і спеціальних служб);

 

· Призначені для перевезення небезпечних вантажів;

 

· На яких рекламний напис супроводжується звуком.

 

Варто відзначити, що краще уточнити кожен з вищеописаних аспектів з юристом, так як у вашій країні правила можуть істотно відрізнятися.

Переваги нанесення реклами на автомобіль.

Перш ніж ми будемо перераховувати основні плюси використання фірмового авто компанії, давайте виділимо той факт, що це самий бюджетний і ефективний спосіб регіонального рекламування своєї компанії. Крім цього, послуга розробки макета (який ви надалі зможете нанести на машину) має безліч переваг:

 

· Наклейки захищають авто від негативної зовнішньої середовища.

 

· Машина стає помітною, навряд чи на неї зазіхне викрадач.

 

· Ми розробляємо макети дизайну для транспортних засобів будь-яких габаритів, а також беремося навіть за найскладніші замовлення.

 

· Розробкою макета займається окремий дизайнер, який спеціалізується на своїй ділянці роботи. Таким чином творчий унікальний і професійний підхід гарантований.

 

· Один з небагатьох способів офлайн реклами, який все ще приносить непогані плоди.

 

· Якісно нанесений фірмовий стиль, буде працювати дуже довгий час. Якщо ж ви захочете його замінити або підготуватися до нової промоакції - просто замовте нове брендування.

 

Наша компанія вже не один рік вважається лідером на ринку створення дизайнерських рішень. Створення макета, для нанесення реклами на автомобіль дійсно дуже ефективний засіб просування товарів і послуг. У цьому неодноразово переконуються наші клієнти. Одним з вдалих рішень, як показує практика, є розміщення реклами на транспортних засобах таксі, тому що вони дуже активно контактують з клієнтами і переміщаються по місцевості.

 

Кому знадобиться брендування автомобіля

Брендування транспорту може стати в нагоді меблевим салонам, магазинам оргтехніки, агентствам з організації свят, виробникам різних товарів, фірмам таксі або вантажоперевезень, магазинам квітів і подарунків і т.д.

 

Якщо ви хочете використовувати брендований транспорт - просто замовте цю послугу в дизайн студії Макаренку!

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.