Фірмовий стиль

Замовити фірмовий стиль

Щоб домогтися впізнаваності і вигідно заявити про компанії, необхідний фірмовий стиль. Фірмовий стиль - це особа і індивідуальність бренду, його позиціонування на ринку і унікальність серед конкурентів.

Для створення такого образу використовується єдине оформлення: колірних і графічних рішень, подачі в рекламі, упаковці, візитках. Замовлення фірмового стилю і логотипу є одним з найважливіших етапів розвитку будь-якої компанії!

Що входить в фірмовий стиль?

Товарний знак - розробляється у вигляді тексту, графічного малюнка, об'ємної фігури, звуків або мелодій. Все це може йти, як разом, так і окремо.

Логотип - представлення компанії на ринку у вигляді графічного малюнка, короткого назви фірми. Мета лого - запам'ятатися широкому загалу і привернути увагу. Покупці, які не знайомі з товаром фірми, орієнтуються по логотипу, викликає фірма довіру. Можна передати в логотипі найголовніше в компанії, її сферу діяльності, за якими технологіями працює і т.д. Якісний логотип, стане ключовим в рекламі, працюючи на підвищення попиту і популярності продукції. Якісно складений логотип приверне інтерес і довіру клієнтів, тому його розробку потрібно довіряти виключно фахівцям своєї справи. В Макаренко дизайн студії ви можете замовити розробку фірмового стилю, логотипу, брендбуку і багатьох інших дизайнерських рішень. Крім цього, ми також надаємо послуги в сфері розробки програмного забезпечення, сайтів та маркетингового просування з подальшою аналітикою.

Фірмовий блок - сукупність деяких елементів фірмового стилю

Слоган - девіз компанії, у формі фрази або образу, максимально відображає особливість компанії. Товарний знак має тільки візуальне сприйняття, слоган ж поєднує візуальні та аудіо образи, що робить його дуже важливим, дозволяючи виділяти її серед інших, передаючи основну думку фірми.

Колірна гамма бренду, впливає на сприйняття, запам'ятовування, відображає ідею. Оптимальним варіантом буде поєднання двох кольорів. Кольорові рішення, більше двох, не сприймаються - ростуть витрати на рекламні роздруківки, важко кольору з носіїв інформації.

Шрифт, який буде використовуватися в написанні різних матеріалів. Вибираються легким для читання, які підходять під стилістику компанії. Жирний, строгий шрифт підійде для «ділової сфери», припустимо банків, страхових компаній. Легкий, курсивом, для косметичних фірм і т.д.

 

Для яких функцій замовляють фірмовий стиль?

· Іміджева функція - індивідуальний образ компанії, який підвищує репутацію серед аудиторії користувачів. Впізнаваність фірми на ринку робить її популярною, що дозволяє робити товар дорожче конкурентів. Люди більш охоче купують товари з відомими знаками, ніж рішення від маловідомих виробників.

· Идентифицирующая функція вказує споживачеві на зв'язок товару з фірмою, привертає увагу, мотивуючи на придбання.

· Дифференцирующая функція - це виділення товарів із загальної маси конкуруючих.

 

Чому важливо замовити унікального і прекрасного фірмового стилю

Корпоративний стиль - це однією з найпотужніших засобів впізнаваності і закріпленні бренду, компанії або фірми. Починаючи з XI століття, люди вже використовували перші прийоми фірмового стилю, допустимо герби, якими позначали відомий рід, клейма ремісників. Зараз компанії активно намагаються підкреслювати свою неповторність на ринку, створюючи імідж.

В умах багатьох маркетологів давно закріпилася така аксіома як: Замовив фірмовий стиль - зміцнив імідж компанії. При вигляді єдиного мотиву в кожне речі, пов'язаної з брендом створюється позитивний настрій. Візитки та документи, з правильно оформленими, продуманими колірними рішеннями, логотипами, викликають інтерес і підвищують довіру до фірми.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.