Контекстна реклама в Google і Яндекс

Замовити контекстну рекламу в Google і Яндекс

Нашу життя всюди оточує реклама, куди б ми не пішли, і щоб ми не робили. Контекстна реклама - це один з найефективніших і сучасних методів просування. Її суть зводиться до обробки пошукових запитів користувача і видачу рекламного оголошення найбільш підходящою по контексту пошукового запиту.

Контекстна реклама є досить ефективним способом поширення своїх послуг і товарів. "Макаренко веб студія", максимально якісно налаштує даний вид реклами.

 

Чому всі вибирають контекстну рекламу в Google і Яндекс?

Найбільш відомими сервісами, що надають даний вид реклами є такі гіганти як Яндекс Директ і Google Ads. Також є менш відомі сервіси Mail, Rambler, Bing, але в сучасних реаліях в російськомовних країнах даними сервісами користуються менше 5% користувачів.

 

Як працює контекстна реклама в Гугл і Яндекс?

Насправді нічого складного в цьому немає. Спеціальна програма обробляє пошукові інтернет-запити конкретного користувача і на підставі їх аналізу пропонує свої варіанти. Наприклад, користувач шукає інформацію, здавалося б, по такому простому питанні: купити вхідні двері в такому-то місті. Програма ж буде видавати оголошення не тільки про продавців дверей, але і про майстрів по їх установці в зазначеному місті. Насправді, це дуже хороший спосіб для залучення клієнтів в бізнес будь-якого рівня від підприємця до великої компанії.

Контекстна реклама виконує кілька функцій, крім вищесказаних (продаж і розкрутка продукції і послуг), вона також підвищує відвідуваність інтернет-ресурсу, і плюс до всього це хороший спосіб презентувати нову продукцію на ринку і голосно заявити про себе.

 

Як правильно налаштувати контекстну рекламу?

Для правильного оформлення контекстної реклами потрібно виконати кілька умов:

1) Створити якісне оголошення, яке обиратимуть користувачі!

2) Підібрати правильні ключові слова оголошень.

3) Оголошення або медіа-банери повинні бути впізнаваними.

4) Текст не повинен бути коротким і досить простим

5) І, мабуть, головний пункт це виправдати довіру клієнта. Не варто писати в рекламі свідомо неправду

 

Перш ніж оформляти даний вид просування, рекламодавець повинен визначитися з тим, за що буде виконуватися оплата. Оплата здійснюється за два види активності: показ і кліки. Плата за кліки - рекламодавець платить за кількість кліків з подальшим переходом по посиланню. Плата ж за покази це кількість або час показу вашого оголошення цільової аудиторії.

 

Основні види

Контекстну рекламу можна розділити на кілька видів:

1) Пошукова - показується спільно з результатами пошуку в запиті.

2) Контекстна, націлених - суть зводиться до того щоб зі всіляких користувачів виділити ту частину, що може стати цільовою аудиторією або їй є.

3) Тематична - найбільш часто зустрічається на сайтах відповідних тематиці вашого пропозиції.

4) Медіа - це ті самі банери з анімацією, відео, або без них, просто картинкою.

 

Переваги та недоліки контекстної реклами

Контекстна реклама, як і будь-яка інша володіє своїми достоїнствами і недоліками. З переваг даного способу просування слід виділити, то, що вона спрямована на цільову аудиторію, має низьку вартість при високій ефективності, зручна до сприйняття, дуже інформативна, має гарну віддачу - тобто працює відразу, з моменту запуску починає залучати клієнтів.

Недоліки - це малий період дії, не завжди виправдана вартість. Це пов'язано з таким моментом, що погано оформлена рекламна компанія вимагатиме більше вкладень, ніж можна отримати доходу при її використанні. З цієї причини багато користувачів вважають за краще довіритися професіоналам з "Макаренко веб студія".

Підводячи підсумок, слід нагадати, що контекст в Google і Яндекс - вельми зручний і простий спосіб маркетингового просування, яким активно користуються всі від підприємців-початківців, до найбільших світових корпорацій. За плечима "Макаренко веб студія" понад 100 успішних проектів по контекстній рекламі в самих різних тематиках і сферах бізнесу!

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.