Дизайн оформлення соціальних мереж

Замовити дизайн соціальних мереж

Створення корпоративного аккаунта в соціальних мережах необхідно для демонстрації «особи» вашої компанії або фірми. Якість оформлення бізнес-профілю впливає на перше враження про вас, у потенційних клієнтів.

 

Що мається на увазі під дизайном соціальних мереж?

Фірмовий стиль в соціальних мережах, перш за все, - це головна складова візуального вигляду сторінок, профілів і груп в соц мережах Facebook, YouTube, Вконтакте і т.д.

Чи не рекомендуємо створювати дизайн для всіх існуючих типів соц.сетей, намагаючись охопити якомога більшу аудиторію. Краще сконцентрувати свою увагу на тих ресурсах, з яких переходить більший відсоток відвідувачів і покупців. У нашій країні користуються особливою популярністю соц мережі: Facebook, Instagram, YouTube.

 

Замовити оформлення дизайну для соціальної мережі Facebook

Ця інтернет-майданчик дозволяє займатися ефективним оформленням бізнес-аккаунта торгових брендів і створенням власних груп різного типу. Оформити фейсбук можна шляхом розробки дизайну для верхньої панелі сторінки (шапки), фотографії профілю і постів, для яких характерне переважання інформаційного або ж розважального характеру.

 

Замовити оформлення дизайну для соціальної Instagram

Дана соціальна мережа відома своїми профілями з рекламою фірмового одягу, хенд-мейд продуктів, їжі і т.д. Важливим аспектом при створенні сторінки в Інстаграм є єдиний стиль фірмовий стиль аккаунта в соц мережі: фотографії повинні подаватися в одній колірній палітрі з циклічними деталями.

 

Дизайн каналу Ютуб

YouTube славиться в основному своїм відеоконтентом, тому основною складовою якісного контенту буде якісний монтаж. І, безсумнівно, канал можна вести для просування своєї творчості і бізнесу. Макаренко Дизайн Студія займається професійним оформленням акаунтів в соц мережах, розробкою шапок, логотипів і знаків.

Крім цього, наша компанія займається веденням соціальних мереж під ключ, а також надає послуги з налаштування таргетування реклами і копірайту!

Оригінальний дизайн сторінок в соціальних мережах

Зовнішній вигляд профілю в інтернет-майданчиках впливає на продаваемость товару або послуги, тому роботу з оформлення слід віддавати професіоналам. Співробітники нашої студії мають досвід і високим професіоналізмом в області проектування дизайну. По завершенню клієнт отримує відмінний результат у вигляді успішної розкрутки профілю в будь-якому інтернет-співтоваристві.

 

Що ми враховуємо при створенні фірмового стилю соц мереж?

Для початку, Макаренко Дизайн Студія знайомиться зі своїм замовником особисто і приступає до обговорення деталей. В процесі виділяються головні завдання, необхідні для просування сторінки.

Після ми з клієнтом вибираємо відповідну соціальну мережу. Від цього теж залежить багато чого, так як певна тематика підходить далеко не для всіх інтернет-майданчиків.

На цьому етапі ми розглядаємо сторінки конкурентів зі схожою тематикою, аналізуємо цільову аудиторію профілю і виявляємо головні плюси суперника, на основі яких буде будуватися первісна версія.

Далі наша команда оперативно розробляє дизайн обкладинок профілю і шапок каналів, оформлення публікацій, використовуючи в якості основи зібрану інформацію.

Макаренко Дизайн Студія гарантує створення стильного оформлення для таких соціальних мереж, як Instagram, Facebook і YouTube, і багатьох інших.

 

Чим вигідна співпраця з Макаренко Дизайн студії?

Компанія підносить клієнтам оригінальні рішення, завдяки чому можна уникнути використання стереотипних шаблонів при оформленні соцмереж.

Не можна не згадати індивідуальний підхід до бажань замовника. У процесі розробки ми враховуємо особливості бренду, які необхідно виділити для потенційних покупців.

Співвідношення ціна-якість знаходиться на адекватному рівні. Так само з'ясувати попередню вартість проекту з урахуванням всіх деталей можна у менеджера замовивши дзвінок!

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.