Розробка додатків Android і iOS

Розробка мобільних додатків під ключ

Наша компанія «Макаренко веб студія» допомагає створювати професійні додатки для Android і iOS систем.

Додатки для Android

У систем Android величезна аудиторія користувачів. І їх кількість постійно зростає. Додаток, створений для цієї платформи, приверне велику кількість клієнтів для вашої компанії. Професійні програми для Android захоплюють велику аудиторію людей. У деяких випадках, це може бути набагато ефективніше, ніж створення власних сайтів.

 

Завдяки відкритості цієї системи, більшість виробників смартфонів використовують саме Android. Саме через це користувачів настільки багато. Ці пристрої доступні для всіх і практично кожна людина володіє смартфоном або планшетом на базі даної ОС.

 

Back-End

Макаренко веб студія розробить унікальний інтерфейс для вашого застосування. Ми додамо тільки ті функції, які потрібні саме вам. Буде повністю продумана серверна частина програми. Все буде налаштоване якісно і під ваші потреби.

Ми реалізуємо використання api, яке дозволить здійснювати безпечний обмін даних між додатком і сервером.

 

Додатки для iOS

Apple поступово захоплює індустрію смартфонів. Їх пристрої користуються величезною популярністю, незважаючи на досить високу вартість. Прибуток йде не з тих ринків, на яких більш популярний Android, а з більш розвинених країн. У США і Японії практично у кожної людини є смартфон від компанії Apple.

Аудиторія цих пристроїв вважається найбільш платоспроможною. І це не просто так, адже їх пристрої дійсно дорого коштують. Якщо у них є гроші на покупку смартфона, значить у них будуть гроші і на оплату інших послуг. Додатки, створені під цю систему, можуть мати хорошу окупність.

 

Як ми створюємо програми?

Ми детально опрацьовуємо технічну сторону питання. Але також, ми і не забуваємо про дизайн. Адже він теж дуже важливий для аудиторії. Люди ніколи не встановлять додаток з поганим дизайном.

Додаток має подобатися не тільки вам самим, але і користувачам. Якщо їм не сподобається ваше додаток, вони можуть залишати негативні відгуки. Через це AppStore видаляє програми зі списку. Саме тому програма має бути ретельно продумано і корисно для всіх користувачів. Фахівці Макаренко веб студії створять професійне додаток, яке приверне велику кількість клієнтів.

 

Етапи виконання замовлення на розробку програмного забезпечення для Android і IOS

1) Вивчення ТЗ

У будь-якій ніші вже є конкуренти, саме тому ТЗ потрібно коригувати під нинішні реалії. З цим ми вам допоможемо. Ми проаналізуємо ринок і відкоректуємо ТЗ так, щоб додаток було максимально ефективним.

 

2) Проектування інтерфейсів Android IOS програми

До початку розробки дизайну, потрібно продумати розташування всіх функціональних елементів на різних екранах. Це збільшить зручність користування, адже на деяких екранах додаток може відображатися некоректно.

 

3) Дизайн

Макаренко дизайн студія створить дизайн, враховуючи безліч факторів, від вашого позиціонування, до особливостей конкурентів, таке оформлення сподобається більшості користувачів.

 

4) Розробка і тестування.

Під час цього етапу ми створюємо кістяк вашої програми. Саме в цей момент воно знаходить свої функції. А ретельне тестування виключає наявність помилок і багів.

 

5) Публікація

Здається, що публікація це найлегший етап. Але це не так. Тут є свої підводні камені.

 

Чому кожному бізнесу потрібно додаток для Android або IOS?

 

· Підвищення лояльності серед клієнтів

 

· Можливість легкого оповіщення про акції та розпродажі

 

· Випередження конкурентів

 

· Повна автоматизація бізнесу

 

Замовити розробку програмного забезпечення для Андроїд або Агіос можна в веб студії Макаренко.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.