Розробка гайдлайна

Замовити гайдлайни

Вам точно потрібен повноцінний брендбук, а не гайдлайн? Навіть у деяких маркетологів це питання викличе труднощі, а для рядового замовника взагалі немає різниці між цими термінами! Але не хвилюйтеся, Макаренко дизайн студія допоможе вам у всьому розібратися!

Сучасний світ розвиваються в умовах високої конкуренції, тому кожен маркетинговий відділ ламає голову над питаннями: «Як підвищити впізнаваність бренду?», «Що відрізняє нашу компанію від інших?», «Як візуалізувати бренд?»

Відповідь проста - один раз вкласти гроші в створення якісного гайдлайни!

 

Що входить в гайдлайн?

Гайдлайн - це докладний набір вимог до використання фірмового стилю компанії при розробці будь-якої рекламної атрибутики. У його структурі кілька блоків:

 

Основна інформація про бренд.

Логотип і чітке обгрунтування його вибору.

Докладне зображення елементів логотипу.

3.1. Різні варіанти розмірів і розміщення.

 

3.2. Кольори компанії і їх комбінації.

 

3.3. Нанесення логотипу із застосуванням різного фону, відповідний кольоровій палітрі компанії.

 

3.4. Використання на всіляких видах рекламних носіїв з урахуванням різних варіантів виробництва.

 

Лінійка корпоративних шрифтів.

Додаткові елементи: слоган компанії (при наявності), фотографії, фірмові візерунки і так далі.

Правильне оформлення друкованих макетів, зовнішньої реклами та іншої атрибутики.

Кому обов'язково потрібно замовити гайдлайн?

Гайдлайн просто незамінний для популярного в наш час франчайзингу. Щоб франчайз, який, припустимо, знаходиться в іншому місті, зміг стати точною копією компанії, йому потрібно замовити всю поліграфію для оформлення торгових точок, офісу, для запуску рекламних акцій. Якщо у вас є готовий гайдлайн, то все, що потрібно - це прийти з ним до грамотного підряднику!

 

Різниця між гайдлайном і брендбуком?

Брендбук - це більш масштабне поняття. На його сторінках ви знайдете не тільки детальну ілюстрацію візуальної символіки бренду, а й основні принципи позиціонування компанії на ринку. Він містить відповіді на питання:

 

· Яка наша місія?

 

· Для чого ми прийшли на ринок?

 

· Яких цінностей ми дотримуємося?

 

· Який посил ми хочемо донести до наших покупців?

 

І один з основних компонентів брендбуку - це візуалізація бренду. Якраз цей аспект і реалізує гайдлайни.

 

А можна обійтися тільки гайдлайном? Без брендбука?

Можна, можливо! Для промислової сфери, консалтингових послуг, послуг з технічної підтримки досить гайдлайни. Як правило, такі організації працюють без масштабних маркетингових програм, вони просто розробляють привабливу документацію з якісними фотографіями свого продукту і описом.

 

Якщо ж ваша компанія працює в сфері, де дуже важливо виділитися серед інших, щоб покупець вибрав саме вас, то крім візуальної складової, вам необхідна лінія розвитку бренду і слоган. І тут уже потрібен брендбук.

 

Дизайн студія Макаренко займається розробкою як гайдлайни, так і брендбуків!

 

Замовивши гайдлайн компанія отримує безліч переваг

· Підвищення впізнаваність бренду. Бачачи одні й ті ж картинки в різних місцях, покупець мимоволі звертає на них увагу і відкладає в пам'яті. Так, це не швидкий процес, але якщо ваша компанія хоче отримати постійних клієнтів, то це дуже важливий момент.

 

· Зменшення часу і витрат на рекламу. Вам не потрібно буде кожен раз платити дизайнеру за розробку макету, вибирати заново шрифти, фон, кольору і фото, витрачати час на узгодження результату. В результаті будь-який непередбачене захід пройде з меншим головним болем.

 

Ну і найголовніше - замовляти гайдлайн потрібно у досвідчених і надійних дизайнерів! Якщо ви все ще не знайшли їх, тоді ласкаво просимо до нас - в «Макаренко Дизайн» студію!

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.