Просування сайту

Просування сайту

Просування сайту є однією з найбільш затребуваних послуг в сучасних реаліях. Власний інтернет-ресурс - це найкращий спосіб заявити про себе, продукт і послугах, що надаються. Саме тому слідом за світовими корпораціями і представниками середнього бізнесу, малий бізнес і приватні підприємці починають активно переходити в цифровий світ. Створення інтернет-магазину або сайту-візитки - це фундамент, для подальшої розкрутки, незважаючи на це на одному фундаменті існувати навряд-чи вийде. Саме тому люди замовляють повноцінне просування ресурсу!

 

Які існують способи просування і оптимізації сайту

Веб студія Макаренко надає комплексне рішення по розкрутці, і оптимізації ресурсу, ми охоплюємо всі сфери інтернет-маркетингу, щоб ви мали можливість максимально ефективно і швидко розвиватися. Варто відзначити, що багато хто просить задіяти лише певний спосіб - це рішення замовника і ми його цінуємо, саме тому можна замовити певну послугу окремо.

 

Існує три основні канали лідогенераціі (отримання потенційних клієнтів, зацікавлених у вашому продукті або рішенні). Це канали контекстної і таргетированной реклами, SEO та безліч інших допоміжних атрибутів і інструментів.

 

SEO оптимізація сайту

Полягає в створенні спеціального контенту і проведенні ряду технічних робіт, які допоможуть вашому сайту потрапити в топи видачі Google по певних запитах. Говорячи простою мовою, seo-оптимізація зробить так, що вас будуть знаходити в інтернеті просто ввівши в пошуковий рядок словосполучення, пов'язане з вашим родом діяльності. Це дуже корисний спосіб просування, незважаючи на те, що він може займати більше кількох місяців.

 

Контекстна реклама для просування сайту

Суть дуже схожа seo-оптимізацією, але тут ви платите гроші не за поліпшення і оптимізацію сайту, а за рекламу, яка буде відображатися в пошуковій видачі. Вихід в топ видачі - це довгий процес, контекст, дозволяє зробити це швидше, заплативши гроші за рекламу (і послуги з налаштування та створенні оголошення). З мінусів методу можна виділити тільки те, що він вимагає постійної оплати, а також той факт, що біля вашого оголошення буде знаходитися позначення, яке говорить про те, що це реклама.

 

Просування за допомогою таргетированной реклами

Даний спосіб просування залежить від соціальних мереж. Суть полягає в показі реклами певним групам цільової аудиторії, які потрапляють під вибрані параметри. Ви можете показувати свої оголошення людям певного віку, регіону, а також з огляду на їх інтереси. Після чого перенаправляти зацікавилися в вашому реченні на сайт.

 

Додаткові способи просування сайту

1) Email ланцюжка, допоможуть підтримувати постійний контакт з зацікавленими людьми.

 

2) Ведення соц мереж, дозволить збільшити вашу аудиторію в соціалках, і перенаправити її на основний веб-сайт.

 

3) Ребрендинг дизайну - поліпшити зовнішній вигляд і функціонал сайту - хороший спосіб оптимізації.

 

Переваги просування сайту Макаренко веб-студіо

Ми все робимо самі, саме тому можемо на 100% нести відповідальність і бути впевненими в правильності кожного прийнятого рішення. Команда, яка працює над вашим проектом буде розбиратися у всіх тонкощах діяльності, мати чітке розуміння про всі конкурентів, а також побудує найсучаснішу ефективну стратегію розвитку і просування вашого сайту!

 

Якщо ви хочете розвиватися і розкрутити свій веб-сайт - ми зможемо допомогти вам, підібравши найоптимальніше і ефективне рішення!

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.