Таргетована реклама в соціальних мережах

Замовити таргетовану рекламу в соціальних мережах

Таргетована реклама - це реклама, яка за допомогою зазначених вами параметрів, знаходить цільову аудиторію рекламованого товару або сайту.

Розглянемо все це на простому прикладі. Нам потрібно продати відеореєстратор.

Кому ж він потрібен?

Корисний в більшості випадків для водіїв.

Їх вік?

Від 18 років, адже до цього моменту машину водити не можна.

Отже, далі ми підбираємо цільову аудиторію товару, яким і буде показана реклама.

Таргетована реклама максимально підходить під виконання таких функцій:

 

1. Вона допоможе отримати контактні дані вашої цільової аудиторії. Наприклад, електронну пошту або телефонний номер, в залежності від того, що ви будете використовувати в формі для лідогенераціі.

 

2. Без особливих проблем допоможе вам набрати передплатників в соціальні мережі. Наприклад, ВК, Facebook, Instagram і тд. При цьому це будуть цільові передплатники, які цікавляться вашими рішеннями.

 

3. Збільшення кількість активної аудиторії на ваших сайтах: Лендінзі, інтернет-магазини. Незважаючи на те, що трафік холодніший (в порівнянні з контекстним просуванням), частина нього безумовно буде конвертуватися в угоди або покупка!

 

4. Збільшення охоплення ваших публікацій, сприяючи просуванню в соціальних мережах

 

5. Поліпшення впізнаваності бренду, будь-якої продукції або заходи і так далі.

 

6. Дозволяє приводити користувачів в конкретні місця онлайн. Це можуть бути як магазини одягу, продуктові магазини, так і барбершопи, перукарні, масажні солона, кав'ярні, ну, або будь-які інші локальні безносий. Просування в інтернеті сприяє приходу трафіку не тільки на сайт, але і в фізичні закладу.

 

Чому важливо налаштовувати параметри таргетированной реклами і для чого вони, взагалі, потрібні?

Розглянемо наступну ситуацію. Вам потрібно продати косметику. Для цього ви вирішили скористатися таргетированной рекламою. Приступивши до її налаштувань, ви в якості цільової аудиторії вирішили вибрати чоловіків, які, як нам усім відомо, не так вже й зацікавлені в косметиці. Через нашого вибору, як ви думаєте, що нам дало оголошення, що продає косметику чоловікам? Так по суті нічого, крім зайвих витрат. А тепер зробимо вигляд, що ви вказали в не чоловік, а жінок. Це дало нам аудиторію, яка зацікавиться товаром.

Хто зацікавлений в таргетированной рекламі?

У таргетированной рекламі зацікавлені практично всі люди, які хочуть знайти аудиторію, яка сама захоче купити їх товар або відвідати створений ними сайт. Адже зараз вона є чи не найдієвішим, швидким в реалізації і простим способом просування в Інтернеті. Найпопулярніші мережі ВК, Facebook, Instagram, проте, стратегію подібного просування можна реалізовувати в LinkedIn та інших менш популярних соціалках.

Чому потрібно замовляти якісну таргетовану рекламу?

При замовленні реклами, будь це контекстовимі, ​​таргетована або будь-яка інша, величезну роль в її успіху відіграє якісне виконання. Адже навіть якщо ваша реклама буде налаштована правильно, і захопить тільки людей зацікавлених в тому, що ви рекламуєте. Навіть маючи все це, вона не спрацює, якщо люди не звернуть на неї нікого увагу і просто від неї відмахнуться. Оголошення повинно затримувати на собі погляд, щось виділятися з величезної кількості решти спаму. Навіть дуже добре налаштована, але не якісна таргетована реклама не зможе дати того результату, який очікує від неї рекламодавець. При цьому настройка і виділення максимально релевантної цільової аудиторії - це процес далеко не такий простий, як ми описували його в наших прикладах.

Таргетована реклама в соціальних мережах

Соціальні мережі це просто рай для будь-якого таргетолога. Тут він без особливих проблем зможе залучити те коло осіб, яких найімовірніше зацікавиться показаної їм рекламою, звузити це коло він може аж до однієї єдиної людини. Адже соцмережі містять величезну кількість інформації, пов'язаної з нами. Чим ми захоплюємося, де працюємо або вчимося, з ким спілкуємося, до кого проявляємо симпатію. Аж до геотаргетинга - принцип коли написання ключових слів показується виключно людям в певній зоні (мікрорайоні або навіть будинку)

Таргетована реклама має величезну просуває здатність. Вона може як збільшити кількість передплатників, так і підняти впізнаваність бренду компанії ну або якого-небудь персонального бренду. При цьому це інструмент, який чудово налаштовується.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.