Верстка та програмування

Замовити верстку і програмування сайту

У наші дні багато людей і компанії вважають за краще мати власний сайт для просування в інтернеті. При цьому замовники не розуміють, як відбувається створення ресурсу, а також в чому відмінність верстки від програмування. В Макаренко веб студії ви можете замовити сайт під ключ, або розробку його на основі наявного макета.

 

Що таке верстка сайту?

Після фінального затвердження з замовником макета сайту, дизайнер, передає його в руки верстальника. У народі верстальників називають front-end розробниками. За допомогою мов HTML і CSS фахівець верстає Лендінгем, інтернет-магазин або будь-який інший проект. Верстка сайту - процес створення коду, за допомогою якого браузери будуть правильно розпізнавати і візуалізувати сайт. Так само верстка є одним з головних етапів розробки інтернет-сторінки, так як потім за проект беруться програмісти, їх в народі називають back-end розробниками. Якщо верстальник допустив помилки в коді або ж не врахував подальшу back-end розробку, це може погано вплинути на роботу програмістів і дати більше навантаження на сайт, що спричинить за собою відхід потенційних клієнтів. Віддаючи верстку і програмування інтернет-ресурсу компанії «Makarenko web studio» - ви зможете не бояться того, що зверстаний файл не буде придатний для роботи програміста. При цьому ви отримаєте повністю готове рішення!

 

Що таке програмування сайту?

Програмуванням сайту займаються back-end розробники, про які йшлося раніше. Якщо дизайнери роблять «зовнішній вигляд» інтернет ресурсу, то програмісти в свою чергу опрацьовують його функціонал, щоб споживач міг з ним взаємодіяти. Програмісти як-би поєднують дизайн і функціонал сайту, від чого сторінка стає готової для повноцінного використання. Наприклад, дизайнер створює вікно покупки предмета, робить кнопку червоного кольору, текст білого. Верстальник створює красиву кнопку, з тінню, але все ж, при натисканні на кнопку нічого не буде відбуватися. Тут в справу йде програміст, який прописує функціонал кожної кнопки і елементи.

 

У чому відмінності між верстальником і програмістом?

Якщо тверезо подивитися на завдання цих двох людей, то легко визначити відмінності між ними. Версткою сайту займається front-end розробник, який робить «гарне обличчя» сайту, зрозумілу для браузера. Програмуванням в свою чергу займається веб-програміст, який робить сторінки «робочими», прописуючи їх функціонал і готуючи до завантаження на хостинг.

 

Етапи створення інтернет-магазину, Лендінзі, сайту-візитки!

1) Створення макета інтернет-ресурсу. Дизайнер опрацьовує різні макети сторінок, після чого затверджує їх із замовником. Фінальна версія передається front-end розробнику для верстки.

2) Front-end розробник копіює все картинки, логотипи, значки з макета, який йому дав дизайнер макета і переносить їх у сховище.

3) Поділ сторінки на блоки, в яких буде знаходиться інформація.

Одні з найпопулярніших способів верстки - Блокова, Адаптивна і Табличная.

Таблична - один з перших способів верстки сайту, використовується і до цього дня, але не в сильно складних проектах. Подібний підхід є застарілим, так як він погано адаптується під смартфони, трафік з яких найчастіше становить понад 50%. Блокова - має в своєму розпорядженні всі елементи сайту в блоковому форматі (зверху вниз), в тому порядку як елементи вписані в HTML код. Адаптивна з'явилася в епоху розвитку сучасних технологій і залишається найпопулярнішим і актуальним видом верстання.

4) Адаптація для мобільних пристроїв (якщо потрібно) і наповнення його контентом.

Важливим етапом розробки сайту так само є його тестування на різні помилки і їх виправлення.

 

Наша компанія робить верстку і програмування будь-якої складності

Створення ресурсу в інтернеті для свого бізнесу - річ не проста, тому найкраще звернутися до професіоналів цієї справи, завдяки яким ви точно не зробите ніяких помилок. Наша компанія «Макаренко дизайн студія» займається версткою сайтів довгий час. Ціна верстки та програмування сайту в 2020 році встановлюється для кожного проекту індивідуально, відповідно до складності виконання робіт і потребами замовника.

Ризикувати часом і грошима - ваш вибір, але краще звертатися за послугами до наших фахівців, які знають свою справу.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.