Замовити налаштування реклами в Google

Замовити настройку реклами в Гугл.

Google Ads - це майданчик для відображення рекламованої продукції в текстовому, відео та баннерном форматах, що надається корпорацією Google. Експонується контекстна реклама в образі графічних зображень, відео роликів, текстових написів, як у партнерів Гугл, так і на сторінках пошукової системи.

Фахівці Макаренко дизайн студії пояснили принципи роботи реклами в Google. Один з дієвих методів зацікавити споживача - це вчасно показана контекстна реклама в пошуковій системі, яка підштовхує людину на придбання товару або вибір послуги. На сторінках Google початкові 4 рядки виводять проплачену рекламну компанію. Близько контекстної реклами відображається напис «реклама». З кожним роком гугл збільшує кількості проплачених позицій, таким чином ще кілька років тому вона була всього 1, а тепер їх 4.

Принципи роботи Google Ads

1. На майданчику Google Ads прописуються ключові слова, які пов'язані з рекламованим сайтом;

 

2. Прописані слова мають на увазі показ сайту певному колу людей, зацікавлених в придбанні;

 

3. Оплата реклами підсумовується кількістю переходу на вказаний сайт при використанні ключових слів;

 

4. Ціна переходу обчислюється з урахуванням розташування вашої пропозиції на другий або третій рядку;

 

5. Застосовується метод аукціону - позиція сайту безпосередньо залежить від вартості ключових слів, чим дорожче вартість, тим вище розташування сайту.

Фахівці Макаренко дизайн студії можуть прорахувати орієнтовні доходи рекламної компанії, вказавши ціну за клік. Однак, варто пам'ятати, що мінусом може стати відсутність попиту на рекламований продукт. У разі новизни продукту і його невідомості населення не шукає інформацію про нього в пошуковій системі. Закликом до дії тут виступають правильно підібрані ключові слова, які використовуються для пошуку схожих продуктів, і проплачена реклама буде відображатися в розділі рекомендацій. Додатковою можливістю можна підключити банерну мережу, охоплюючи потенційних покупців відповідно до критеріїв.

 

Додаткові способи реклами в гугл

Другим дієвим методом рекламної компанії вважається Google Shopping. Відображається цей тип реклами з правого боку або безпосередньо під рядком пошуку Google. Це маленька фотографія продукту з ціною, найменуванням постачальника і зазначенням рейтингу. Також реклама знайома багатьом, як Гугл покупки.

Найменший коефіцієнт корисності показує банерна реклама. Розташування цього виду переважно на сайтах партнерах для демонстрації у вигляді банерів.

Цільова аудиторія в налаштуваннях рекламної компанії визначається відповідно до вікової категорії, статтю, сімейним станом, потребами, звичаїв, місцезнаходженням, присутністю і кількістю дітей в сім'ї, знанням мов і іншим індивідуальними параметрами. З урахуванням заданих показників, оголошення висвічується потенційному покупцеві в потрібний момент. Також в параметрах реклами можна задати певні сайти для показу. Банерний тип реклами недорогий, проте це позначається на продуктивності реклами та якості трафіку, одержуваного з неї.

Популярний тип реклами-ремаркетинг, що в перекладі з англійської означає «реклама-заново». Цей тип реклами відображається користувачам, які відвідували ваш сайт раніше у вигляді банерів або відео роликів на партнерських сайтах Google.

Плюси ремаркетингу крім недорогий вартості-це нагадування користувачеві про недосконалу покупки і заучування назви запитуваної бренду.

Для вибору рекламної компанії необхідно точне визначення мети. Фахівці відзначають, що найчастіше рекордні результати досягалися рекламою в пошуковій системі Гугл з додаванням ремаркетингу для закріплення результату.

Якщо ви хочете замовити той чи інший види, реклами в Google - просто замовте дзвінок, і фахівці зв'яжуться з вами для уточнення додаткової інформації.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.