Онлайн курс навчання графічного і веб дизайну

Онлайн курс навчання графічного і веб дизайну

Графічний або веб-дизайнер - затребувана професія, приваблива для багатьох молодих людей. Для навчання цієї спеціальності і подальшої роботи за своїм профілем необхідний лише комп'ютер з інтернетом. Працювати дизайнером можна віддалено, з будь-якої точки земної кулі, тому таку професію обирають люди, які цінують особистий час і власну незалежність.

Що таке графічний та веб-дизайн?

Говорячи науковою мовою веб-дизайн - сукупність прийомів, які допомагають проектувати нові веб-сторінки, і супроводжувати існуючі сайти. Ця спеціальність є синтезом кібернетики та мистецтва. Мета веб-дизайнера - зробити сайт замовника зручним, унікальним і незабутнім. Для цього фахівець використовує різні методики розробки сайту, застосовує різні шрифти і колірні поєднання. Дуже часто графічного дизайнера доручають розробку логотипу та бренду компанії; він бере участь в рекламних компаніях і розробці дизайну нової упаковки.

Як навчитися веб та графічного дизайну онлайн

У студії дизайну «Макаренко» ви зможете опанувати цей фах, отримати практичні знання, які дозволять відразу ж перейти до пошуку роботи. Тут немає лекцій і семінарів, а програма побудована таким чином, щоб студент відразу отримував практичні знання. Ми пропонуємо нашим студентам перевірений курс, який допоможе навчитися нової спеціальності в стислі терміни.

 

Онлайн курс навчання дизайну підійде:

 

· Школярам і студентам ВНЗ, які планують непогано заробити, не відриваючись від основного навчання;

 

· Представникам інших професій, які не бачать сенсу в поточній спеціальності і хочуть спробувати себе в новій справі;

 

· Людям, охочим спробувати щось нове;

 

· Фахівцям, які бажають підвищити свою кваліфікацію.

 

Що входить в онлайн курс навчання дизайну?

Перед заняттями наш представник проведе співбесіду, оцінить ваш рівень знань і розповість про переваги нової професії спеціально для вас. Ваші заняття буду збудовані таким чином, щоб не повторювати пройдене, а відразу перейти до того, що вам необхідно знати. А якщо ви новачок, то в вашу індивідуальну програму обов'язково увійде навчання повного спектру базових умінь.

Під час навчання студент отримує індивідуальні завдання і виконує їх з урахуванням порад і рекомендацій викладача. Самостійна робота допомагає студентам повірити в свої сили і полюбити свою роботу.

Що вміє людина після онлайн курсу навчання дизайну?

Всі, хто працював з викладачем і скрупульозно виконувати самостійні завдання, зможуть навчитися:

 

· Створювати і реконструювати статистичні і динамічні веб-сайти;

 

· Обробляти інформацію пошукових систем;

 

· Створювати макети друкованих видань;

 

· Проектувати інтерфейси додатків мобільних пристроїв;

 

· Працювати з урахуванням побажань замовника і запитів цільової аудиторії;

 

· Навчитися всім елементам, заради яких приходив на курс,

 

· Використовувати сукупність прийомів для досягнення WOW- ефекту.

 

Студенти нашого онлайн курсу:

 

· Отримують максимум практичних знань;

 

· Займаються в будь-який зручний для себе час;

 

· Можуть взяти участь в робочих проектах зі створення сайтів.

 

По закінченню навчання ми допомагаємо сформувати портфоліо, яке допомагає майбутньому роботодавцю ваші здібності. Найперспективніші і старанні учні гарантовано отримають роботу в нашій студії.

Ви хочете змінити своє життя і не залежати від економічної нестабільності? Телефонуйте і записуйтеся в слухачі нашого курсу. Ви гарантовано опануєте спеціальністю, яка вам допоможе вам розкрити ваші таланти і отримати стабільний дохід.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.