SEO-просування сайту

Що таке Seo-просування і оптимізація сайту?

SEO просування сайту - це проведення ряду робіт, які оптимізують інтернет-ресурси під алгоритми роботи пошукової системи, піднімаючи його позицію у видачі. Говорячи простою мовою, SEO оптимізація робить так, щоб користувачі знаходили саме ваш ресурс за запитами (словосполученнями, вбитих в пошуковий рядок), які цікаві вам. Makarenko web studio надає SEO-просування всіх видів сайтів під ключ!

 

Переваги SEO оптимізації перед рекламними методами просування

SEO є дуже популярним і затребуваним методом просування сайтів, так як він має ціле безліч переваг:

 

· Органічний трафік - безкоштовний

 

Ви платите тільки за роботу SEO-фахівця і інших фахівців, які створюють контент і займаються іншими етапами оптимізації інтернет-ресурсу. На відміну від контекстної і таргетированной реклами, тут не потрібно платити Google або Facebook.

 

· Платиш зараз, отримуєш ще довгий час

 

Незважаючи на те, що SEO-просування сайту - це досить довгий процес, який може займати близько 6 місяців, а стратегії для великих магазинів можуть зажадати близько року для реалізації. Плоди ви будете пожинати ще дуже довгий час, навіть якщо закінчите інвестувати в даний канал. Закінчувати інвестувати вкрай не рекомендується, так як SEO, на відміну від реклами дозволяє постійно знаходити нові точки зростання і масштабувати свої успіхи.

 

· Якісний цільовий трафік

 

Люди, які переходять на сайт з пошукача більш схильні до покупок, ніж трафік, що надходить на ресурс з реклами. В першу чергу відвідувач цілеспрямовано прийде до вас по певному запиту, а топова позиція в Google або Яндекс скаже йому про статус компанії і позиції в даній сфері!

 

· Додаткові плюси

Сучасне SEO-просування сайту полягає в тому, щоб покращувати сайт, його юзабіліті, контент та інші фактори. Таким чином крім поліпшення позицій у видачі, ви отримуєте повноцінне маркетингове і seo просування сайту, що є великим плюсом. У вас з'явиться цікавий контент, який не тільки привертає людей, але і змушує їх залишитися на сайті і перейти на наступні сторінки! Загалом, від SEO-просування ви отримуєте одні плюси!

 

Проте, з огляду на всі ці переваги SEO-просування ресурсу дає результат тільки через час, тому для підтримки кількості трафіку і відповідно угод, в більшості випадків буде потрібно контекстна, і таргетована реклама.

 

Як відбувається SEO просування сайту?

Класичне SEO-просування включає в себе кілька етапів і послуг.

 

1) Бриф

 

SEO-фахівця важливо знати все про вашу компанію, від вашої продукції і цільової аудиторії, до запитів за якими вас вже знаходять, а також основних конкурентів в ніші.

 

2) Аудит

 

Не менш важливий етап SEO просування сайту, на ньому проводиться вимір позицій і інших метрик (які планується поліпшувати), а також аналізується стан вашого ресурсу на даний момент.

 

3) Внутрішня SEO оптимізація ресурсу

 

Робота з контентом ресурсу включає в себе ціле безліч робіт, частина з яких це створення структури і карти сайту, підготовка seo-тестів, прописування метаданих, планування статей для розвитку блога.

 

4) Зовнішнє SEO оптимізація сайту

 

Суть зовнішнього seo-просування полягає в підвищенні кількості посилань на ваш сайт, а також поліпшенню впізнаваності бренду. Публікація статей про вашу компанію, дозволить не тільки поліпшити довіру пошукової системи до сайту, але і допоможе залучити цільовий трафік, особливо якщо матеріал з посиланням розміщений на відповідному тематичному ресурсі.

 

Чому потрібно замовляти SEO-просування в 2020 році в Makarenko web studio?

1) Досвідчені фахівці - за нашими плечима сотні успішно виконаних проектів як по SEO оптимізації, так і з комплексного просування сайту.

 

2) Індивідуальний підхід - у кожної людини, що замовляє seo-просування своя мета, ми знаходимо персональний спосіб, який допоможе вам її досягти.

 

3) SEO-відділ Makarenko web studio завжди стежить за трендами і дає найактуальніше і ефективне рішення.

 

4) Забезпечуємо не тільки позиціями - але і якісним трафіком і подальшими конверсіями в угоди або лидов.

 

5) Makarenko web studio пропонує повний спектр послуг: дизайн, розробка, наповнення, просування і реклама сайту під ключ, так що для реалізації SEO просування вам не буде потрібно знаходити інших фахівців - ми все зробимо самостійно!

 

Скільки коштує SEO-просування?

Ціна і обсяг робіт обговорюється з кожним замовником індивідуально, ціна формується виходячи з безлічі чинників, серед яких: регіон бізнесу, тип сайту, тип стратегії seo оптимізації та багато інших.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.