Фото і відеозйомка для бізнесу

Замовити професійні фото і відеозйомку для бізнесу

Сьогодні конкуренція в сфері бізнесу настільки висока, що для регулярних якісних продажів необхідно постійно робити клієнтам пропозиції, розповідати про всі переваги продукції, особливості, відмінності від аналогів. Зробити це в текстовому форматі неможливо - люди перестають читати тексти, вони оцінюють інформацію за частки секунди, тому на допомогу підприємцям приходить фото і відеозйомка. Це дозволяє максимально наочно показати важливі відмінності тих чи інших рішень і послуг.

Що таке маркетингові фото і відео?

Головне завдання маркетингових фото і відео - представити товар або послугу в найвигіднішому ключі. Наприклад, якщо необхідно зробити фото для ресторанів та інших закладів, то це повинні бути «смачні» кадри, після яких у потенційних замовників прокидається апетит. Професійні фотографи знають безліч хитрощів, як показати їжу максимально смачною і апетитною, щоб клієнт відразу ж захотів замовити продукт.

Якщо компанія надає послуги, то статичні кадри далеко не завжди можуть показати діяльність організації, відео роблять це наочніше і цікавіше. Наприклад, відео для поліграфічної студії може показувати: як здійснюється друк візиток або банерів, як проводиться друк на кружках або футболках, як наносять логотипи на ручки або блокноти.

Хто замовляє фото і відеозйомку для бізнесу?

Якісна фото та відеозйомка потрібна найрізноманітніших напрямів бізнесу. наприклад:

 

· Салони краси можуть показати за допомогою відео процес макіяжу, щоб потенційний клієнт побачив не тільки готовий результат, а й процес з нуля.

 

· Виробник дитячих іграшок може показати як грати, з тим чи іншим товаром.

 

· Якщо магазин займається продажем одягу, жіночої білизни, то фото і відео - це єдиний спосіб показати товар, особливо при продажу онлайн, через інтернет-магазин. Покупцеві важливі різні ракурси, в тому числі акценти на фурнітурі і різних деталях одягу. До слова, якщо ви хочете вести продажу в інтернеті web studio Makarenko також надає послуги з розробки сайту та просуванню бізнесу в мережі.

 

Фото і відеозйомка необхідна кожному роду діяльності, який присутній в Інтернеті. Соціальні мережі сьогодні продають дуже швидко і ефективно, наприклад, створити повноцінний магазин можна на базі аккаунта в Інстаграм. Але для залучення уваги покупців необхідно постійно публікувати якісний контент. Люди переглядають на добу неймовірну кількість публікацій, тому фотографії повинні бути настільки якісними і оригінальними, щоб зачепити погляд людини, привернути його увагу і показати продукцію в максимально вигідному ключі.

Важливість замовлення якісних фото та відеозйомки

Коли у потенційного покупця немає можливості помацати товар, йому доводиться вибудовувати уявлення про тільки на підставі візуалізації. Саме тому важливо, щоб людина зрозуміла:

 

· Які матеріали використовувалися для виготовлення.

 

· Як виглядає товар, його форма, внутрішній зміст, цікаві особливості.

 

· Що включає та чи інша послуга, які етапи є в роботі і багато іншого.

 

Чим докладніше будуть фото, ніж ясніше будуть відповіді на ці питання, тим більша ймовірність того, що людина зацікавиться і придбає товар або послуг виробника.

Вартість професійної фото та відеозйомки

Важливо розуміти, що рекламна фото та відеозйомка не може коштує дешево. Звичайно, новачки можуть пропонувати низьку ціну, проте ймовірність отримати якісний результат - мізерно мала. Щоб контент був досить високого рівня, дозволяв виділитися серед конкурентів, необхідно вибирати кращих фахівців, які мають великий досвід комерційної зйомки, знають тонкощі і нюанси грамотної подачі матеріалу на фото і відео. Варто пам'ятати, що фото і відео продають товари і послуги, тому економити на них немає ніякого сенсу.

 

Замовляючи професійну фото та відеозйомку в Макаренко веб студії - ви отримуєте максимально рішення від справжній майстрів своєї справи, за плечима яких сотні днів зйомки і фотосесій.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.