Розробка програми

Замовити розробку програми

Мобільний додаток - це програмне забезпечення, розроблене під існуючу мобільну платформу. Використовується на планшетах, смартфонах, годинах, плеєрах і інших гаджетах. Для максимальної продуктивності мобільні додатки пишуться на мовах програмування високого ступеня, після чого проходять обробку і компілюються на машинний код. Сучасні планшети і смартфони оснащуються постійно додатковими гаджетами (гіроскопи, фотокамери і т.д.), що і дає можливість удосконалювати і розробляти нові програми. Придбання смартфона передбачає установку на ньому фундаментальних додатків, всі необхідні викачуються в магазинах платно або безкоштовно в залежності від вимог виробника.

 

види додатків

Існує три види додатків: нативні, мобільні веб-додатки та гібридні. Нативні додатки - це фундаментальні програми смартфонів, що створені під певну платформу (Android, Windows Phone або iOS). Такі програми можуть отримувати доступ до камери, контактів, надсилати сповіщення про оновлення і т.д.

Мобільні веб-додатки - це веб-сайти, запуск яких відбувається через браузер, а не окремо після натискання іконки.

Гібридні додатки - об'єднання параметрів першого і другого виду, придбання відбувається через магазин платформу операційної системи, багато в чому доповнюють функціональність пристрою, на яке встановлено.

 

Розробка програми, основні етапи

1. Вибір каналу зв'язку, для вирішення питань щодо створення;

 

2. Формування завдань створюваного додатка;

 

3. Підписання договору;

 

4. Створення проекту інтерфейсу;

 

5. Створення дизайну інтерфейсу;

 

6. Розробка сервісної комплектації програми;

 

7. Розробка частини для користувачів ПЗ;

 

8. Тестування, налаштування роботи;

 

9. Публікація програмного забезпечення на платформах магазинів.

Деякі етапи займають близько декількох днів, а інші можуть затягуватися на 4 місяці і більше. Існують пункти, які можливо втілювати паралельно, а деякі вимагають тільки послідовного запуску. Кількість етапів в більшості випадків залежить від обсягу програми та поставлених завдань перед виконавцями. Розробка програми - повноцінне IT рішення, для створення якого необхідно прикласти руку професіоналів, починаючи від створення проекту і постановки завдань, закінчуючи тестуванням і настройками подальшої роботи.

 

Кому замовляє розробку програми?

Статистика говорить про доцільність створення мобільного застосування в будь-якій сфері, адже найчастіше власники гаджетів відвідують такі програми або веб-сайти. Здійснювати вкладення в розвиток через інтернет ресурси потрібно грамотно і довірити розробку професіоналам своєї справи, одними з таких є представники «Макаренко студія».

Існує багато відео роликів де додаток можна створити, подивившись урок, ніхто не заперечує, що це цілком реально, але вкладені в розробку кошти повинні принести дохід і саме для цього необхідно залучити професіоналів. Які займуться не тільки розробкою проекту, основними функціями програми, дизайном, але і подальшим розвитком і вдосконаленням програми вже випущеного на платформу. Потрібно передбачати, що витрачений вами час може не принести плодів, які хотілося б побачити незабаром. Досвід в розробках «Макаренко студія», допоможе не тільки потрапити в топовий сегмент популярного інтернет ринку, але і зробити бренд більш впізнаваним. Велика частина населення шукає інформацію, не відходячи від смартфона або планшета. Якщо для зручності надати додаток, в якому існує все необхідні дані, заходити в пошуковик не має сенсу, а це вбереже від переходу клієнтів до конкурентів.

 

Поки все ще шукають інформацію в інтернеті, замовляй розробку програми по наданих послуг, будь першим з «Макаренко студія».

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.