РОЗРОБКА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

Наша студія займається розробкою як під iOS, так і під Android. Так як це найпоширеніші операційні системи. Якщо ви оберете розробку програми під iOS, то сміливо можете розраховувати на стратегічний зростання вашої фірми, так як це швидкозростаюча операційна система в світі. У той же час, Android поки більш поширена мобільна платформа. Це пов'язано з низьким порогом вартості мобільних пристроїв. Так само, для вашої зручності, ми працюємо з кроссплатформамі. І якщо ви ще не зовсім розумієте що саме вам підійде, ми проаналізувавши ваш продукт і ваші вимоги, допоможемо визначитися.

Перш ніж приступити до дизайну, ми опрацьовуємо бізнес-модель проекту і проводимо бенчмаркетинг. Після цього наші фахівці переходять до етапу створення мобільного інтерфейсу і клікабельно прототипів. Наш принцип на цьому етапі полягає в тому, щоб програма була зручною та зрозумілою. Потім роботу починає UI-дизайнер, завданням якого буде намалювати продуманий, зручний інтерфейс і унікальний фірмовий стиль для вашого проекту. Створені макети відправляються на подальшу розробку до програмістам. Їх завданням буде - реалізувати потрібні функції, використовуючи при цьому новітні технології. Наступний етап - тестування. Після всіх доопрацювань та способи їх усунення багів, якщо вони виявляються, ви отримаєте працюючу, швидку і сучасну програму.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.