ВЕБ-АНАЛІТИКА

Веб-аналітика - це складно вибудувана система для вивчення, збору та аналізу інформації, яка стосується відвідуваності сайту для поліпшення роботи ресурсу і його оптимізації. При цьому головним завданням залишається регулярний моніторинг відвідуваності сторінки. Завдяки цим даним можна зрозуміти в якому напрямку розвиватися і які заходи можна вжити для розвитку і розширення можливостей ресурсу. Існує кілька методів та інструментів для проведення веб-аналітики. Ми пропонуємо вам найоптимальніші варіанти, а саме: Google Analytics, Tag manager, установка метрики, цілі конверсії, A / B-тести, наскрізна аналітика. Крім цього відбувається аналіз відвідуваності сайту, аналіз даних електронної торгівлі, аналіз юзабіліті, а так само аналіз відвідувачів на сайті. Дані статистики збираються кількома методами. До першого відноситься зовнішню програму невеликого розміру. Кожен раз при завантаженні сайту подгружается невелика картинка, завдяки якій можна відстежити відвідуваність. Аналізатори таки чином виступають в якості внутрішніх програм, які накопичують дані сервера. Так само існує метод з використанням лічильника. Він дозволяє отримати доступ до інформації про кількість відвідувань і дані про покупку. Вибравши опцію «Веб-аналітика», ви отримаєте можливість «від» і «до» вивчити свій сайт, адже ми працюємо в різних напрямках і з різними методами, від Google Analytics до наскрізної аналітики.

Веб-аналітика завжди була важливою частиною введення бізнесу. Makarenko IT Studia працює в декількох напрямках, що б провести великий і якісний аналіз вашого веб-продукту. Ми працюємо з Google Analytics, Tag manager, встановлюємо метрику, проводимо цілі конверсії, A / B-тести, проводимо наскрізну аналітику. Веб-аналітика дає можливість для інтернет-магазину або іншої компанії стежити за ефективністю трафіку в контексті кінцевих замовлень. Так само якщо врахувати витрати на рекламу, можна подивитися окупається чи канал. Так само є можливість подивитися які ключові слова будуть ефективними для вашого ресурсу, а які ні. Розуміння цього механізму забезпечить вам не тільки оптимізацію вашого ресурсу, а й заощадить витрати на рекламу. Що б уникнути поширених помилок в онлайн-бізнесі, потрібно розуміти, що важливо правильно налаштувати веб-аналітику. Потрібно розуміти її цінність при введенні бізнесу, адже регулярна веб-аналітика сприяє безперебійній роботі вашого сайту, а також його оптимізації. Якщо ви хочете поліпшити бізнес-показники, заощадити на неефективною рекламі, а також оптимізувати бюджет, то звертайтеся до нас. Ми з радістю проведемо вам якісну веб-аналітику.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.