SMM МАРКЕТИНГ

Основним завданням SMM маркетингу є залучення потенційних клієнтів з соцмереж. Це пов'язано з їх наростаючі популярністю і лояльністю покупців до торгових майданчиків, які там працюють. Проте ця послуга підійде для B2B-компаніям, сфері послуг, медіа та різних інтернет-магазинах. У сучасному світі все компанії намагаються підв'язати свій бізнес до соціальних мереж. Для бізнесу ці платформи дають можливість генерувати і просувати контент, бути в курсі важливих подій і можливістю реагувати на них, крім цього, можна запускати рекламні оголошення і стежити за їх ефективністю. Тому кінцевою метою SMM є збільшення прибутку компанії і залучення нових лояльних клієнтів. Ця мета досягається різними шляхами: пряма реклама, створення спільноти лояльних клієнтів і корисних статей або відео.

Своїм клієнтам ми пропонуємо повний набір послуг для повноцінного просування. Ми розробляємо дизайн соцмереж, який буде відповідати сучасним тенденціям і буде відображати ваше бачення. Також ми пишемо актуальні пости для публікацій і створюємо контент-план на будь-який термін. Для підтримки охватов ми проводимо аналітику і моніторимо всі зміни на ваших сторінках. Крім цього, в наш пакет входить щомісячне обслуговування і підтримку репутації бренду. Всі ці компоненти забезпечують якісне SMM просування, яке буде генерувати вашу прибуток. Всі ці зміни ви зможете з легкістю відстежити через статистику переходів на сайт з вашої соціальної мережі, а також поведінку цих відвідувачів на сайті, будь-яка конверсія, прибуток і чек клієнтів, який йде через соціальні мережі. Так само можна відстежити динаміку лайків, коментарів і репоста або переглядів, що не менш важливо.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.