ПОШУКОВА SEO ОПТИМІЗАЦІЯ

Після створення сайту важливо налагодити пошукову SEO оптимізацію. Це робиться для того, щоб позиція сайту знаходилася якомога вище в пошуку, що дозволить користувачам швидко вас знайти. Тому важливо підвищити релевантність, оптимізувати структуру і код сторінки. Крім розміщення цікавого контенту на сайті, так само має значення і поведінка відвідувача сторінки, зручний інтерфейс і швидкість завантаження сайту. Оптимізація всіх цих пунктів гарантує вам поліпшення позицій по ключових запитах в результаті пошуку. Важливо також пам'ятати, що сервіси постійно змінюються, а з ними і підходи до вирішення завдань. Наша команда фахівців в цій області допоможе максимально якісно запустити пошукову SEO оптимізацію вашого сайту або іншого веб-продукту.

Однією з головних наших завдань - це не тільки оптимізація сайту, але і підвищення продажів для вашого бізнесу. Адже в наші компетенції входить створення зручного і зрозумілого сайту. Для цього ми налагоджуємо навігацію, структурируем інформацію, а також виділяємо основну, щоб відвідувач міг легко зорієнтуватися. Для нас, як і для вас, важливо зробити його прибутковим. Тому ми індивідуально підбираємо фішки, які вдало виділять вас серед інших конкурентів, а також грамотно складемо форми захоплення, які підвищать конверсію. Все це буде поєднуватися з корисною інформацією, яка приверне ще більше відвідувачів. Так як тексти будуть писатися з розрахунком саме на вашу аудиторію. Дотримання цієї стратегії принесе вам гарантований результат і підвищення активності на ваше сайті.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.