QA ТЕСТУВАННЯ

QA тестування полягає в перевірці роботи всіх системних процесів, які повинні забезпечувати швидкість і якість роботи. Тільки QA тестування може виявити баги в системі і поломки на початковій стадії. Найчастіше до цієї опції вдаються коли простежується проблемність завантаження сторінки, сам сайт по-різному відображається в різних браузерах, часто вибиває повідомлення про помилку або тривалий час немає конверсії. Тому ми працюємо у всіх потрібних напрямках, щоб уникнути таких випадків, а саме: тест-план, чек-лист, робота з API, робота з базою даних, мануальное тестування і автоматизоване тестування. У загальному і цілому мета тестування полягає у всебічній перевірці, що б співвіднести очікувану роботу системи з реальними можливостями і продуктивністю. Для реалізації цього завдання наші фахівці створюють штучні ситуації, які можуть виникнути при використанні, перевіряють виконання різних завдань за допомогою «стимулів», а так само аналіз реакції сайту на ті, чи інші дії.

Тестування проходить в кілька етапів. Перший - це тест-план, в нього входить тестування вимог, чек-лист, планування, робота з API, складання тестової документації. Далі відбувається тестування прототипів, Мультиплатформенне тестування, ергономічне тестування. Наступним етапом буде розробка, в неї входить мануальное і атоматізірованное тестування, а також модульне тестування, тестування стабільності і димове тестування. Останнім кроком буде тестування установки, безпеки, стресу і продуктивності. Всі ці етапи допоможуть цілком досліджувати ваш сайт і вдосконалити його. Також наші фахівці постійно вдосконалюють свої знання, щоб не тільки заощадити ваш час, але і якісно зробити свою роботу з використанням останніх інновацій в цій галузі.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.