ФОТО / ВІДЕО ЗЙОМКА

Фото і відео зйомка завжди була важливим атрибутом в маркетинговому просуванні продукту. Так як зоровий контакт завжди був вирішальним при виборі. Якісні відеоролики здатні коротко і ємко прорекламувати ваш товар, а також показати його у вигідному світлі. За кілька хвилин відео, клієнт зможе не тільки побачити товар у всій красі, а й проаналізувати всі аргументи, які були представлені. Крім відеозйомки ми надаємо великий пакет послуг, в якому ви обов'язково знайдете потрібну вам опцію, а саме: рекламна зйомка, тематична зйомка, модельні фотосесії, товарна зйомка і рекламні відео. Всі ці опції допоможуть вам презентувати продукт в правильному світлі. Вам потрібно лише вибрати тематику та концепцію зйомки, а все інше ми зробимо самі. Наші фотографи врахують всі ваші побажання і умови, а також виконають свою роботу в найкоротші терміни.

Крім повного пакета послуг з фото та відео зйомки ми виділяємо наступні переваги:

 

• Устаткування. Цей пункт завжди був вирішальним, так як погана якість фото кидається в очі і вважається неякісною роботою фотографа, навіть якщо він підійшов до фотосесії з повною серйозністю. Наша студія має якісним обладнанням, яке робить рекламні зйомки бездоганними.

 

• Послуги. Makarenko IT Studio надає великий пакет послуг, в який входить рекламна зйомка, тематична зйомка, товарна зйомка, рекламне відео та модельна фотосесія. Будь-які ваші побажання або пропозиції будуть враховані. Так само ми вам допоможемо з будь-якої іншої зйомкою, якщо ви в цьому списку не знайшли потрібну.

 

• Оперативність. Коли пройде зйомка, весь матеріал ми відправляємо на монтаж. Наші фахівці змонтують відео і презентують його в кращому вигляді. Так як ми маємо великий досвід і практичними знаннями того, як можна красиво упакувати кадри. Крім цього, робота буде виконана в узгоджені терміни. Ми цінуємо наших клієнтів і не затримуємо процес, а також надаємо кінцевий продукт в термін.

 

• Підхід. Наша студія дорожить репутацією і незалежно від обсягу роботи або бюджету відповідально підходить до виконання зобов'язань. Тому якщо вам потрібна не тільки фото і відео зйомка, але і якісний підхід до роботи, то сміливо звертайтеся до нас.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.