НАПИСАННЯ ТЕКСТІВ

Makarenko IT Studio пропонує вам опцію написання текстів. Адже ми допомагаємо вам не тільки створити якісний продукт, а й просунути його за допомогою текстів. студія

 

пропонує вам повний пакет послуг, а саме: написання статей, SEO тексти, контент для соцмереж, генерування контенту, робота з відгуками, тематичні тексти і рерайт текстів. SEO тексти потрібні для отримання високих позицій в пошуковій рядку, а так само для залучення нових користувачів на ваш сайт. Це забезпечить збільшення вашого трафіку. Так само ми можемо запропонувати наповнити вашу сторінку в соцмережі контентом. Це може бути розважальний текст, пізнавальний або продає. Особливу увагу можна приділити продає тексту. Так як він сприяє збільшенню продажів і виступає в ролі маркетолога, який здатний працювати цілодобово. Основним завданням для нашого фахівця буде написання тексту, який відповість на питання читача, а також розповість чому ваш продукт краще, ніж у конкурента. Все повинно привести до того, щоб читач не тільки зацікавився вашою продукцією і поставив лайк за пост, але і захотів його придбати. Так само наші фахівці можуть не тільки написати унікальний текст, але і зробити рерайт, який так само буде з високою унікальністю.

Рано чи пізно власники бізнесу звертаються до професіоналів за якісними текстами. Це пов'язано з тим, що бізнес йде все більше в інтернет. А правильно написані тексти формують імідж компанії, сприяють просуванню вашого сайту і збільшують лояльність користувачів. Ми пропонуємо кілька видів текстів, які допоможуть саме вам. У наш пакет послуг входить написання статей будь-якої складності, написання SEO текстів, створення контенту для соцмереж, робота з відгуками і написання тематичних текстів чи рерайт текстів. Наші фахівці вміють писати не тільки красивий текст, але і структурований. Так само грамотно вписати ключові слова зі збереженням кількості знаків і сенсу. Тому замовлення цієї опції буде правильним рішенням, тому що ваш бізнес вийде на новий рівень. До того ж, результат нашої роботи можна відстежити, так як рейтинги статей будуть високими, інтерес покупців або користувачів так само зросте і буде проявлятися в покупці вашого товару або залученості.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.