Front-end розробка

Основне завдання Front-End розробки полягає в створенні клієнтської частини сайту. У наших фахівців є великий досвід в розробки різних веб-проектів. Кінцевий продукт гарантовано буде зручний у використанні на будь-якому пристрої. Так само в розробці застосовуємо тільки передові технології, так як це гарантує не тільки якісне створення призначеного для користувача інтерфейсу, але і швидкість роботи. Для більшої продуктивності сайтів наші розробники використовують сучасні фреймворки на JavaScript, а саме: React, Vue і React. Крім цього, ми працюємо і на TypeScript, який є так само мовою програмування, але при цьому більш розширеним в порівнянням з JavaScript. Так само ми можемо запропонувати вам кроссплатформенность. Що заощадить ваші гроші і час, так як це знизить вартість розробки, а розроблений продукт буде більш універсальним. Адже він зможе добре працювати з різними операційними системами. Крім цього, наші розробники працюють з різними мовами: як з HTML, так і з CSS, SCSS, Sass. Це дозволяє розробити більш якісний продукт, який буде змінено відповідно ваші побажання.

Не мало важливим у веденні бізнесу є дотримання викликам часу, що передбачає використання мобільних адаптацій. Тому багато власників сайтів вважають за краще відразу створювати адаптацію. Її створення забезпечить вам збільшення відвідуваності, так як більше 30% вважають за краще використовувати мобільну версію сайту. Дані статистики підтверджують це і показують, що деякі сайти функціонують за рахунок своєї адаптивності, так як їх клієнти воліють використовувати мобільну версію при перегляді платформи або купівлі. Число таких користувачів перевищує потік тих, хто використовує ПК або ноутбук. Так само, створення мобільної версії допоможе вам поліпшити позиції в пошуковій системі. Це значно допоможе вам збільшити потік відвідувачів на сайт, а отже продажів. Хороша адаптація сприяє залученню нових користувачів і збільшення лояльності постійних. Так як зручний інтерфейс і якісний дизайн викликає позитивні емоції у користувача.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.