СТВОРЕННЯ МАРКЕТПЛЕЙСІВ

Маркетплейс - це магазин у мережах, який дозволяє виставляти товари на вітрину від різних продавців. Маркетплейси поступово витеснюють невеликі магазини та становлять основну торгову площу. З кожним годом подібних площадок стає більше, конкуренція між ними зростає в розі. Щоб бути конкурентоспроможними на ринку, власниць торгових площадок винужденних постійно розширювати асортимент товарів, приєднуватися до нових тенденцій та знаходити бізнес-процеси для стабільної роботи. Для цього потрібно бути мультизадачним і вирішити багато питань, пов'язаних з обробкою замовлень, доставкою та тд .. Для облегчення цих процесів, ми продумуємо все до мелочей та гарантуємо вам зручність та простоту використання ваших бізнес-платформ.

При створенні маркетингу ми вчимося специфікою цієї площі. Тому на етапі розробки дизайну ми беремо орієнтування на лаконічність і простору, це дозволяє побудувати находки на низькому вантажі та зменшення роздільності покупців при відвідуванні веб-сайту. При знаходженні на вашій торговій площі, покупець буде розсипати впорядкування продавця. З цього слідує, що механізм перевірки постачальників повинен бути надійним і працювати без звільнення. Так добре потрібно функціонувати рейтинги відвідувачів, окремі рішення спорних ситуацій та юридична перевірка. Ми з серйозністю підходимо до вирішення всіх ситуацій, які вам будуть потрібні. Так ми аналізуємо ваших конкурентів і пропонуємо готові рішення для зручності користування маркетплейсом. Даже якщо це ваш перший старт, ми поділимося з вами своїми знаннями в цій області, тому в цьому вкладений наш професіоналізм. Так же ми уделяем внимание созданию мобильной версии маркета. Так як ми розуміємо, що більшість покупок здійснюється саме там.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.