КОНСАЛТИНГ

Консалтинг - надання консультативних послуг різного виду. Метою консалтингових послуг є підвищення ефективності компанії, при цьому надаючи потрібну інформацію і рекомендації, які допоможуть закріпити результат. Makarenko IT Studio надає широкий спектр послуг: управлінський консалтинг, навчальний консалтинг, інтернет-консалтинг, проектний консалтинг, експертний консалтинг і коучинг. Ми розуміємо, що для повного занурення в можливі проблеми фірми, потрібно розібрати кожен відділ і напрямок. Тому наша студія надає якісні послуги, які допоможуть вашій фірмі в розвитку. У нас працюють тільки найкращі фахівці, які мають великий досвід і здатність вирішувати навіть найскладніші завдання, при цьому гарантуючи високу якість виконаної роботи. Завдяки продуманій системі управлінням проектами, ми можемо комплексно вирішувати складні питання, які хвилюють наших клієнтів.

Ми працюємо відразу в декількох напрямків. Перший з них це управлінський консалтинг. Основні його цілі полягають в досягненні бажаного результату компанії і рішення ділових проблем, також виявлення проблем та способу їх усунення, навчання та впровадження змін. Інтернет-консалтинг проходить в кілька етапів: виявлення ефективності вашого ресурсу, а також на скільки він зручний в користуванні; перевірка SMM стратегії і рекомендації з просування в соціальних мережах; аудит рекламних компаній; SEO-аудит і аудит мобільного додатка. Що б ви могли повністю аналізувати робочу ситуацію, ми надаємо можливість нашим клієнтам проконсультуватися з нашими фахівцями. Вибравши опцію проектного консалтингу ви зможете отримати відповідь на питання того, яким чином краще вирішити проблему, а так само які методи будуть більш ефективні саме для вашого бізнесу. Після детальної діагностики в силу вступає експертний консалтинг, метою якого є розробка рішень і рекомендацій по їх втіленню. Так само ми пропонуємо опцію коучингу, щоб ви могли краще зрозуміти яка система введення бізнесу буде підходити саме вам, а також які технології допоможуть його розвитку.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.