БЛОКЧЕЙН (BLOCKCHAIN)

Блокчейн состоит из неизменяемых записей, которые безопасно передают информацию среди его участников. Это упрощает задачу среди участников распределять источник информации. Так же эта система сводит к минимуму задержки и затраты, которые связаны с подключением посредников. Поэтому это сложная, но удобная система. В связи с этим мы привлекаем только надежных специалистов, у которых есть большой опыт проведения ICO под ключ, что гарантирует качественное выполнение работы. Наша команда может разработать любой блокчейн и создать качественный продукт для вас. Так же разработка блокчейна включает создание дизайна сайта и реклама, от качества которой зависит очень многое. Мы предлагаем вам полный спектр услуг, чтобы на выходе вы получили уникальный и качественный продукт, который будет работать на вас.

Реализация блокчейна – это сложный творческий и технический процесс. Так как он разработан в соответствии с современными технологиями, а это гарантирует полную безопасность в бизнесе. В ходе работы мы создаем качественный и уникальный контент, рекламу и дизайн. Прежде чем приступить к работе, мы выполняем важные задачи, которые помогут оптимизировать ваше и наше время, а именно: полный анализ, наполнение сайта контентом и полная проработка документации. Следующим шагом будет создание программных разработок. В этот комплекс входит создание личного кабинета, разработка безопасной системы, размещение токена в блокчейне, разработка внутренних кошельков и смарт-контракта ETHERIUM, проверка работы и запуск системы. Все этапы работы детально прорабатываются и только после утверждения будет переход на следующий этап. Это обеспечивает качество и надежность продукта. 

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.