Back-end розробка

Наша студія пропонує повний список послуг за бек-енд розробками, а саме: розробка API, SQL / NoSQL без даних, проектування Blockchain, мікросервісна архітектура, вирішення завдань DevOps, мови програмування, Framework для веб-додатків та багато іншого. Всі ці послуги роблять ваші веб-проекти легкими масштабними, безпечними та надійними. Так як ми розуміємо, що якісне ядро ​​веб-сайту або іншого веб-продукту буде основою для стабільної та побудови його роботи. Благодаря якісній розробці beck-end, ви можете без проблем оновити сайт, поповнити його нову інформацію та розширити ім'я контенту. Ми гарантуємо якість нашої роботи, так як у нас працюють фахівці вищого рівня, які регулярно проходять навчання та вдосконалюють свої навички. Це дозволяє нашим розробникам працювати з передовими технологіями та видавати якісний продукт на виході.

Back-end - це розробка, яка включається в написання скриптів для сервера. Бек-енд розробники займаються безпосередньо всім, що стосується програмно-адміністративного забезпечення, внутрішнього змісту систем та серверних технологій. Так само спеціаліст працює з оптимізацією додатків і вирішує завдання, пов'язані зі зберіганням великого обсягу інформації в базах даних додатків. Ми працюємо під вашими потребами та можливостями. Начинаємо з вибору технологій та проектування архітектури вашого сайту. Після цього етапу ми займаємося кастомізацією адміністративної панелі, а також додаємо в режимі реального часу. Крім цього, ми допомагаємо доробляти існуючі проекти: інтегруємо платіжні системи, програмуємо реєстратори, підключаємо адміністративну панель і настраиваем sms-шлюзи. Все це для того, щоб ви отримали якісний веб-продукт і були отримані в результаті отримання результатів.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.