НАЛАШТУВАННЯ РЕКЛАМИ

Крім розробки і створення продукту, ми займаємося рекламою. Для вашої зручності ми працюємо у всіх основних видах просування: реклама в Google, таргетована реклама, контекстна реклама, реклама в соціальних мережах (Instagram і Facebook) і ремаркетинг. Перш ніж приступити до основної роботи, ми проводимо аудит і аналіз сайту. Це допоможе зрозуміти, що саме шукає ваша аудиторія на сайті і що її цікавить. Ми розробимо дизайн вашого продукту і інформаційний блок, який буде продавати. Так само, разом з вами, ми вибудуємо стратегію просування та індивідуальну схему запуску реклами.

Рекламне просування в наших реаліях одне з дієвих способів просування свого продукту. У свою чергу ми не тільки створюємо візуал, але і детально вивчаємо переваги вашої аудиторії, проводимо аналіз вашого бренду і видаємо кращий варіант для вас. Ми працюємо в кілька етапів для ефективного результату: на початку наші фахівці поринуть в ваш бізнес і вивчать його, так само проводиться аналіз віку, статі та інших параметрів вашого цільового користувача для створення і просування реклами, яка зацікавить потенційного клієнта. Тільки потім починається етап створення самої реклами та подальшого її просування на різних майданчиках. Поєднання всіх етапів роботи допоможе просунути ваш продукт і залучити більше клієнтів.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.