КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ

Комплексне просування - це використання оптимальних інструментів та рішень для впізнаваності бренду і його просуванні на ринку. Вибравши цю опцію, ви переконаєтеся що це оптимальний варіант для розвитку вашого бізнесу. Так як, ваш продукт буде відповідати вимогам пошукової системи, що забезпечить швидкий доступ користувачам. Так само ми забезпечимо високі позиції в пошуковій стрічці. Стратегія, основні завдання та бюджет буде затверджено на початку процесу. Ви зможете брати участь на всіх етапах співробітництва і стежити за якістю виконаної роботи. А наші фахівці допоможуть вашому продукту вийти на новий рівень продажів або користування.

Комплексне просування спрямоване не тільки на поліпшення позицій в пошуковій системі, а й продажу, збільшення трафіку, оптимізацію інтерфейсу і бекенд ресурсу. Крім цих основних етапів важливо зібрати дані про компанію та послуги або товари. Це допоможе скласти список конкурентних переваг. Наступним етапом буде оцінка попиту і аудит продукту. Тільки потім буде опрацьована стратегія, яка дозволить вивести ваш продукт на передову позицію в пошуковому рядку. Ми гарантуємо якісне виконання поставлених завдань, так як над ними будуть працювати професіонали.

РОЗРОБКА САЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПІД КЛЮЧ

Розробка сайтів та веб-проектів під ключ включає в себе повний комплекс послуг, які зроблять його якісним і надійним у використанні. Крім технічної частини роботи, ми так само допоможемо втілити в життя ваше бачення дизайну і концепцію продукту. Адже ми працюємо на всіх етапах створення сайту або іншого веб-продукту, починаючи зі створення дизайну з нуля, до налаштування реклами та комплексного просування бренду. Головна наша мета - розробити якісний продукт. Співпраця з нами гарантує вам прозорість угоди і підбір оптимальних цін. Замовити розробку сайту або замовити розробку дизайну ви можете написавши нам заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувати за вказаними телефонами. Комплексне просування бізнесу гарантує хороший результат і зростання прибутку вашої компанії. Ми дбаємо про якість нашої роботи і надаємо комплексне обслуговування вашого бізнесу.

Замовте зворотній дзвінок

Cтатті

Ми з радістю зробимо оцінку вашого проекту

Останні дані статистики показують, що все частіше користувачі інтернет-ресурсів стають більш вимогливі до наповнення і зручності сайтів або додатків. Тому ми з радістю зробимо аналітику вашого веб-проекту або допоможемо створити сучасний сайт, який буде ідеально відображається на всіх видах пристроїв, а його наповнення буде максимально простим у використанні. Перш ніж приступити до роботи над вашим проектом, ми не тільки аналізуємо ваш бізнес, а й ринок в цілому. На основі зібраних даних, ми розробляємо універсальний і індивідуальне рішення. При цьому орієнтуючись на комфортне використання ресурсу і конверсію. Розробка сайту та інших веб-проектів включає всі основні етапи, а саме: розробка дизайну, копірайт, фото і відео зйомка, написання текстів, консалтинг, веб-аналітика, створення маркетплейсів, програмування, QA тестування, блокчейн і настройка реклами.
Також ми розуміємо, що в сучасному світі для будь-якого сайту потрібна адаптація в мобільній версії. Тому ми допоможемо вам у розробці мобільної версії вашого веб-продута, яка буде однаково добре виглядати на всіх типах пристроїв. Після запуску сайт вже бути оптимізований для просування, наповнений SEO-оптимізованим текстом і буде відповідати вимогам пошукової системи.